Łukasz Szewczyk27.11.2018 (15:50)brak komentarzy

Darmowe bilety do Multikina z Google Pay

Ruszyła wspólna akcja promocyjna Multikina i Google Pay skierowana do kinomanów, dzięki której będą mogli otrzymać darmowe vouchery do Multikina na dowolny film 2D.
Darmowe bilety do Multikina z Google Pay
Promocja Google Pay potrwa do 31 grudnia 2018 roku. Jest skierowana do osób, które posiadają konto na Multikino.pl. Aby z niej skorzystać, należy podczas jednej transakcji zakupić minimum dwa bilety na dowolny seans w Multikinie, korzystając z Google Pay.
W ten sposób widz otrzyma dwa darmowe vouchery do wykorzystania w terminie do 30 czerwca 2019 r. na film 2D w Multikinie, niezależnie od dnia tygodnia. Vouchery zostaną wysłane na mail podany przez klienta wraz z zakupionymi biletami. W czasie trwania promocji można z niej skorzystać wyłącznie raz.

Na przestrzeni listopada i grudnia br. promocja Google Pay i Multikino wsparta zostanie kampanią on i off screenową (digital poster, wideo wall, infotixy) we wszystkich kinach sieci Multikino. Promocja jest częścią ogólnopolskiej kampanii Google Pay prowadzonej w internecie, nośnikach reklamy zewnętrznej oraz telewizji.

Kreację przygotowała agencja 180HEARTBEATS i JUNG V MATT. Za zakup mediów odpowiada Media Direction.