Łukasz Szewczyk02.01.2019 (12:16)2 komentarze

Kuba Wesołowski zapowiada duże show motywacyjne. Wśród mówców Lewandowska, Prokop, Jakóbiak

Aktor Kuba Wesołowski chce zrewolucjonizować polski rynek usług mentoringowych. Wraz z trójką znajomych organizuje event łączący wystąpienia mówców motywacyjnych z magią, pirotechniką i teatrem. Gwiazdami wydarzenia będą m.in. Anna Lewandowska, Marcin Prokop i Łukasz Jakóbiak.
Jakub Wesołowski
Pierwsze kroki w dziedzinie coachingu Kuba Wesołowski postawił na początku 2018 roku. Był wówczas jednym z gości specjalnych na obozie Anny Lewandowskiej - wystąpił jednak nie jako aktor znany z popularnych seriali, lecz jako mówca motywacyjny. Teraz idzie o krok dalej i sam wciela się w rolę organizatora zakrojonego na szeroką skalę eventu mentoringowego. Jest przekonany, że będzie to wydarzenie, jakiego w Polsce jeszcze nie było.
- "Be supreme" to duży event coachingowy, teatralny. Coś kompletnie wyjątkowego, 1500 osób w wielkiej hali i połączenie mentoringu z magią, iluzją i teatrem - mówi Kuba Wesołowski agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Idea tego rodzaju wydarzenia to pomysł aż czterech osób, wśród których znalazł się także Kuba Wesołowski. Cała czwórka wspólnie stara się wprowadzić ją w życie - za nimi osiem miesięcy ciężkiej pracy, aktor jest jednak przekonany, że wkrótce zaczną zbierać jej owoce. W połowie grudnia ruszyła sprzedaż biletów na event, który będzie miał miejsce 11 maja.

- Dobry czas przed nami i duże wyzwanie, więc musimy jemu sprostać, bo plany są naprawdę ogromne, tak więc mamy co robić - mówi Kuba Wesołowski.

W roli prelegentów wystąpi m.in. Anna Lewandowska, Marcin Prokop, Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak. Współprowadzącą show została Natalia Siwiec, o oprawę muzyczną wydarzenia zadba natomiast Cleo. Kuba Wesołowski twierdzi, że "Be Supreme" to wyjątkowe wydarzenie na polskim rynku usług mentoringowym, którego celem jest wzbudzenie w uczestnikach przekonanie, że stali się silniejsi, mądrzejsi i lepsi.

- To jest takie 6-godzinne show z mówcami, pirotechniką, muzyką, występami muzycznymi, aktorami i bardzo rozbudowaną scenografią. To ma być takie show mentoringowe - mówi aktor.
Newseria

Komentarze (1 - 2 z 2)

jesli z niego taki coach jak aktor, to na dluga kariere sie nie zanosi.
 7  
Tysiak za podstawowy bilet! Co występ to Rolling Stones jest żeby tyle płacić? Bilety VIP to prawie 3 koła, a w cenie jest lampka szampana (o wartości 30 zł) i komplet książek prelegentów które miały iść na przemiał i warte były tyle ile w skupie waga pokaże. Wesołej zabawy.
 3