Łukasz Szewczyk05.02.2019 (13:46)3 komentarze

Małgorzata Kożuchowska w kampanii AVON EVE Truth (wideo)

Wystartowała kampania AVON promująca nowy zapach AVON EVE Truth. Jej gwiazdą jest ambasadorka marki, Małgorzata Kożuchowska. W ramach kampanii powstały dwa spoty telewizyjne oraz sesja zdjęciowa autorstwa Marcina Tyszki.
Małgorzata Kożuchowska w kampanii AVON EVE Truth
Najnowsza kampania marki AVON pokazuje, że źródłem piękna i wewnętrznego spokoju jest akceptacja własnego ja. Współczesny świat nakłada na kobiety presję bycia perfekcyjnymi, a AVON zachęca je, by po prostu były sobą.
- AVON EVE Truth to czwarty zapach w kolekcji sygnowanej przez Małgorzatę Kożuchowską, która powstała, by podkreślić każdą z odsłon kobiecości. Najnowsza kompozycja - AVON EVE Truth została stworzona dla kobiet, które czują radość z bycia sobą i chcą to pokazać całemu światu - mówi Anna Werstler, Dyrektor Marketingu CE AVON.

- Zachęcamy kobiety do akceptacji siebie, do znalezienia spokoju wewnętrznego, uwierzenia, że najpiękniejsze stają się wtedy, gdy są po prostu sobą. W tej kampanii pokazujemy Małgosię Kożuchowską nie jako gwiazdę na czerwonym dywanie, ale naturalną, szczęśliwą i pewną swojej kobiecości - mówi Andrzej Mytych, Dyrektor Komunikacji, Członek Zarządu w AVON Cosmetics Polska.


Małgorzata Kożuchowska pojawi się na okładce katalogu AVON nr 3/2019, dostępnego na rynku od 7 lutego. Kampania startuje 4 lutego. Spoty telewizyjne będą emitowane na antenie głównej TVN, Polsat i TVP, w kobiecych kanałach tematycznych oraz na platformach VOD i Ipla. Kampania obejmuje także działania PR i szereg aktywności w mediach społecznościowych.

Koncepcja kreatywna kampanii została stworzona przez Dział Komunikacji AVON Cosmetics Polska we współpracy z Marcinem Tyszką i agencją Warsaw Creatives. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom, a za działania PR agencja Garden of Words. Aktywacje social media zostały przygotowane przez Dział Komunikacji AVON.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Jeden odcinek rodzinka.pl i podziękowałem tej pani. nie robi (nie zrobiła) na mnie żadnego wrażenia. Nie każdy może być aktorem, trzeba mieć ten dar.
 3  
ona tylko do Kilera się nadawała. Reszta to po prostu kłoda
 1  
I do tego sie nie nadaje.
 0