Łukasz Szewczyk11.02.2019 (14:45)6

Anna Roszewska nowym dyrektorem ds. HR i administracji platformy nc+

Anna Roszewska dołącza do kadry zarządzającej platformy nc+ i obejmuje stanowisko dyrektora ds. HR i administracji. Będzie odpowiedzialna za całościowe zarządzanie i planowanie wszelkich kwestii związanych z zasobami ludzkimi i administracją nc+.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 6 z 6)

A gdzie te filmy z Hollywood w 4k
 7  
Kadrowa po prostu!
 7  
Anna Roszewska - Pani Kadrowa
 6  
NC+ chcemy zmian i to na lepsze, chyba pamietacie już jedno niezadowolenie klientów prawda?
DonKapustoZasmarzonelli 11.02.2019 (20:56:52)
 10  
Kolejny typowy niewolnik korporacyjny egzystujący jak zdalnie zaprogramowany robot.Musisz babo wiedzieć że Twoje kompetencje, jeśli je posiadasz (sic!), nie mają żadnego znaczenia, chyba że masz "kręgosłup" i zaczniesz walczyć z mentalnością ( patrz: zakłamanie, cwaniactwo, hipokryzja, przerośnięte ego) zasobów ludzkich wewnątrz tej sfrustrowanej, pogrążonej w maraźmie platformy która mierną działalność na każdym polu winduje do rangi epokowych odkryć.
 14  
Chca zmian na lepisze ale malo w tym kierunku robia skoro abonent caly czas od chodzi ale czasami moja fajne promocje tak jak to bylo w Grudniu ale to bylo chyba tylko dla nowych?? podoba mi sie ta promocja na dekoder 4k za 1 zl do pakietu za 19zl mogli by bac cinemax jak jest w cp no i wiecej promocji na canal+ bo jest za malo.ja juz w Marcu zaczynam rozmowy o pozostaniu w nc+
 0