Łukasz Szewczyk05.03.2019 (12:41)16

"Przenieś swój telewizor do 4K". Nowa kampania NC+, Canal+ 4K bez opłat (wideo)

W marcu 2019 roku ruszyła szeroka komunikacja nowej kampanii nc+ pod hasłem "Przenieś swój telewizor do 4K". Ma ona na celu zwiększenie świadomości nc+ jako jedynej platformy cyfrowej, która daje możliwość oglądania tak bogatej oferty w jakości 4K. Za pomysł kreatywny oraz realizację kampanii odpowiedzialna jest agencja Havas Warsaw.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 16 z 16)

Canal+4k ma słabą ofertę, od powstania kanału, a to już prawie pół roku, pokazali dwa filmy "Pomocnik kupidyna" i niedawno "Uciekaj" co jest śmieszne, nie wiem gdzie są te filmy 4k które zapowiadano, przecież były newsy, że podpisali umowy, to kiedy chcą je pokazać 2 lata później? Filmów dokumentalnych jest jest pełno. Do tego kilka beznadziejnych seriali i kilka koncertów przez pół roku które lecą w kółko. Mecze z którymi często zdarzają się problemy np. z dźwiękiem bywa też, że z obrazem. Więc gdybym tego kanału nie miał za free to na pewno na tą chwilę bym za nim nie tęsknił, bo oferta jest uboga. Lepiej już kupić Netflix, niż płacić im 10zł.

Te zajawki między programami, które pokazują w kółko potrafią człowieka dobić, z Nielegalnych itd. Jedyne co pozostaje to przełączyć na inny kanał by tego 50 raz nie oglądać.
Podpisuję się pod tymi slowami obiema rękami. Bieda z nędzą z tym Canal+ 4K, przereklamowany kanał. A tak na niego liczyłem 1,5 roku temu...

Bardzo trafne porównanie w tej reklamie :) Nie zmienia to faktu, że NC+ blokuje abonentom dostęp do aż 3 kanałów 4K, które nadają FTA z Hot Birda i które mogliby oglądac spokojnie na dekoderach Ultrabox i swoich telewizorach 4K.
Mam możliwość odbioru kanałów 4K FTA z Hot Birda (NASA TV UHD, Eutelsat 4K1, FTV UHD), bo nie korzystam z dekodera, tylko z modułu CI+ w telewizorze z wbudowanym tunerem DVB-S2/HEVC. Oprócz kanałów z "oficjalnej" oferty nc+ mogę wyszukać sobie dowolny kanał FTA z orbity. Tylko na tych kanałach FTA za wiele ciekawego do oglądania raczej nie ma. Traktuję je jako ciekawostkę - sporadycznie włączę, zobaczę, czy jeszcze działają, czasem nawet przez chwilę zatrzymam się i popatrzę na ładne obrazki, ale na tym mój kontakt z tymi kanałami się kończy. ;-)

Chcąc oglądać coś ambitniejszego (nowości filmowe 4K, czy porządne produkcje dokumentalne), nie ma co liczyć na kanały FTA. Na dłuższą metę takie kanały są nie do oglądania.
Grzegorz Wandałowicz 6.03.2019 (13:45:50)
 1  
4K to ja mam w smart tv np netflix a resztę ściągnę za darmo :D nie czekając rok na nowości
 1  
Nie ma jak potęga reklamy. Ciekawe ilu naiwnych się na to nabierze.
 1  
Mam wrażenie ze niektórzy za chwilę dostaną DEPRESJI z braku kilku kan. 4K Jakoś z braku 4K nie mam problemu !
 1  
Jakbym oglądał ten szrot polską telewizję na 26 calowym trinitronie to też nie miałbym pretensji.
Niestety na nowym oledzie 65 cal ten obraz jest nie do zniesienia.
 1  
Ale ja już mam Philipsa z 4K, brakuje właśnie materiałów do niego :P
 0