Łukasz Szewczyk14.03.2019 (15:48)9

Dla 65 proc. Polaków patriotyzm przejawia się w kupowaniu krajowych produktów

Rodzime pochodzenie produktu staje się dla wielu konsumentów istotnym kryterium przy zakupie. To dlatego na promowanie polskości stawia coraz więcej producentów i sprzedawców. Przykładem może być działająca od roku platforma Polpol.pl. W tym czasie pomysłodawcom portalu gromadzącego produkty polskich wytwórców z różnych kategorii udało się przyciągnąć ponad sto takich podmiotów.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 9 z 9)

TAK... I NP. ZAKUPY W BIEDRONCE HAHAHA
 25  
w zagranicznych sklepach
 28  
polskie=oszukany syf w 90% przypadkach
 29  
Patriota kupuje polski towar, żeby poprzeć polskich producentów a nie, żeby płacić podatki na rząd poliniacki.
fffffffffffffffffffffff 14.03.2019 (21:44:13)
 22  
Dobrze że w innych krajach nie są takimi patriotami i kupują co polskie, bo polscy producenci już dawno poszliby z torbami.
 17  
Ja zawsze jem placki z kiełbaską
 19  
Tendencyjne badania bez podania podstaw badania. Owszem - produkty spożywcze kupujemy polskie bo wiadomo, że są lepsze niż zagraniczne, ale sprzęt AGD i RTV czy samochody już zagraniczne bo wielkiego wyboru nie ma (w AGD jeszcze jest).
 3  
a ja właśnie jak mogę to unikam polskich produktów bo jak historia pokazuje polak zawsze kombinuje a to doda sól drogową do żywności to doda padliny do mięsa i tak mnożyć można dalej, kompletny brak zaufania do polskich przedsiębiorców każdy kombinuje i tylko bredzi że najwyższe standardy, hahaha dowcip
 0