Łukasz Szewczyk08.04.2019 (9:49)4

Coca-Cola rusza z nową edycją kampanii "Razem smakuje lepiej". Loteria z nagrodami (wideo)

Od kwietnia 2019 roku konsumenci będą mieli okazję zobaczyć nową kampanię reklamową Coca-Cola, w której kultowa marka podkreśla, że niezależnie od dzielących nas różnic czy poglądów - wspólny posiłek, jak nigdy wcześniej, niesie za sobą ważne przesłanie: warto być razem.. Marka zaplanowała wiele aktywności, które będą miały kolejne odsłony w kampanii, w tym loterię konsumencką.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 4 z 4)

Jeśli dobrze widzę, to na pierwszym obrazku jest butelka o pojemności 0,33 l którą chyba tylko w muzeum CC można zobaczyć.
 1  
Wróciła ta pojemność. Co prawda nie w takich butelkach jak kiedyś. Teraz są mniejsze i szersze, ale można kupić 0,33l ponownie w szklanej butelce :)
 0  
Wróciła ta pojemność. Co prawda nie w takich butelkach jak kiedyś. Teraz są mniejsze i szersze, ale można kupić 0,33l ponownie w szklanej butelce :)
Pojemność 0,2 wróciła... chociaż nie wróciła bo zawsze była w niektórych knajpach, sklepach i hurtowniach w cenie ok. 2 - 2,50 zł. Teraz w hipermarkecie widziałem w cenie 2,99. Dziękuję. Przegięli pałę!
0,33 nie ma niestety!
 1  
330ml szklana jest w niektórych marketach jak np carrefour za 2,9 zł
ale tylko w niektórych bo np w kauflandach, lidlach i tp nie ma...więc niby wielka kampania coca coli nowa, że w szkle, ze w wszystkich dobrych sklepach i tp...ale realnie nędza z dostepnoscia...nie wiem może w dużych miastach jak Warszawa jest bardziej dostępna. Poza tym w mojej miejscowości na szczęście mogę w dosłownie JEDNEJ hurtowni napojów kupować od paru lat coca cole w szkle w wersji 250 ml ale cena to 2,2 zł + kaucja za butelkę. Taka sama "bida" jest z napojami w szkle konkurencji a mam na myśli pepsi, u mnie w 100 tysięcznym mieście nie sprzedaje żaden sklep, jest w paru restauracyjkach ale buteleczka "na miejscu" kosztuje 4,5 zł :) no bo wiadomo 100% marży za czysty lokal ;)
 0