Łukasz Szewczyk08.04.2019 (10:50)brak komentarzy

Dominika "333" Orlik w barwach Motowizji

Motowizja została patronem medialnym Dominiki Orlik, która w sezonie 2019 będzie startowała m.in.
w Pucharze Polski Pit Bike SM. Młodą zawodniczkę, która ma już na swoim koncie sukcesy w sportach motorowych, zobaczymy w barwach Motowizji.
Dominika "333" Orlik w barwach Motowizji / Fot. Motowizja
Dominika "333" Orlik w barwach Motowizji / Fot. Motowizja
Miłość do sportu motorowego pojawiła się u niej bardzo wcześnie - w wieku pięciu lat, kiedy ojciec zabrał ją na gokarty. Zaczynała od enduro, dziś startuje w motocrossie i pit bike'ach. Obecnie to wicemistrzyni Pucharu Polski Enduro i II wicemistrzyni w Pucharze Polski Pit Bike SM. Dominika Orlik kocha wszystko, co szybkie i niebezpieczne. Zgodnie ze swoim mottem: "Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia!" wytrwale dąży do celu i nie rezygnuje z planów o starcie w rajdzie Dakar.
- Jestem zaszczycona, że podczas tegorocznego Pucharu Polski Pit Bike SM wystąpię w barwach Motowizji! Z przyjemnością obserwuję, jak rozwija się polski motosport i cieszy mnie, że ta emocjonująca seria motocyklowa zagości na kanale pełnym pasji, jakim jest Motowizja - mówi Dominika Orlik.

Dominika "333" Orlik w barwach Motowizji / Fot. Motowizja
Dominika "333" Orlik w barwach Motowizji / Fot. Motowizja
Zawodnicy pit bike ścigają się na torach asfaltowych na terenie całego kraju. W zależności od wieku startujących i pojemności motocykla podzieleni są na sześć klas. Mimo tego, że pojazdy są niewielkich rozmiarów, emocji na torze nie brakuje, a całe wydarzenie jest bardzo widowiskowe. Już od maja widzowie Motowizji oraz Player.pl będą mieli okazję śledzić cały sezon zmagań zawodników w Pucharze Polski Pit Bike SM. Na antenie pojawią się relacje z każdej rundy zawodów, w których start zmagań nastąpi już 4 maja w Koszalinie.

- Motowizja chce wspierać młodych zawodników wyścigów motocyklowych. Jestem dumny, że w świecie męskiej motoryzacji pojawiają się takie kobiety, jak Dominika Orlik, która z pasją oraz wielkim zaangażowaniem osiąga kolejne sukcesy - mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji. - Trzymam kciuki za sezon pełen emocji i świetnych wyników - dodaje.

Puchar Polski Pit Bike SM
I runda - 4 maja, Koszalin
II runda - 8 czerwca, Toruń
III runda - 6 lipca, Radom
IV runda - 31 sierpnia, Bydgoszcz
V runda - 6 października, Stary Kisielin