Łukasz Szewczyk17.04.2019 (18:47)brak komentarzy

Mini Maraton Avengers w kinach Helios

W piątek (26 kwietnia 2019 roku) specjalnie z myślą o fanach superbohaterów, w kinach Helios zaprezentowany zostanie Mini Maraton Avengers.
Jako pierwszy zostanie przypomniany brawurowy film "Avengers: Wojna bez granic". Bohaterowie Marvel Studios staną do długiej walki z niezwykle potężnym przeciwnikiem - Thanosem. Celem tego międzygalaktycznego despoty jest zebranie wszystkich sześciu Kamieni Nieskończoności, artefaktów o niewyobrażalnej mocy. Niestety bezwzględnemu wrogowi udaje się zrealizować ten niecny plan... Zaraz po krótkiej przerwie, widzowie zobaczą premierowy pokaz filmu "Avengers: Koniec gry". Po przegranej bitwie i wymazaniu połowy życia we Wszechświecie ocalali superbohaterowie zrobią wszystko co w ich mocy, aby pokonać szalonego tytana i uratować życie we wszechświecie. Na szczęście przybędzie nieoczekiwana pomoc...
Mini Maraton Avengers w kinach Helios
Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon jest ważny wyłącznie w czasie Maratonu Filmowego.