Łukasz Szewczyk18.04.2019 (9:38)1 komentarz

Maciej Orłoś ambasadorem marki finansowej Vestle (wideo)

Znany dziennikarz i prezenter telewizyjny, Maciej Orłoś wystąpi w reklamach platformy tradingowej Vestle. Za strategię i kreację komunikacji marketingowej odpowiada agencja reklamowa Upside.
Maciej Orłoś w reklamach Vestle
Celem przygotowanej kampanii reklamowej jest debiut rynkowy w Polsce marki platformy Vestle w Polsce. Oferuje możliwość inwestowania opartego głównie na kontraktach różnic kursowych (CFD - contract for difference). Marka Vestle należy do iCFD Group Limited z siedzibą na Cyprze, założonej w 2011 r. (uzyskała licencję na działalność od Cyprus Securities & Exchange Commission o numerze 143/11). Upside rozpoczął obsługę budżetu reklamowego Vestle po przetargu.
Projekt komunikacji reklamowej zakłada przedstawienie Vestle jako platformy oferującej szeroki wachlarz instrumentów finansowych, wokół której skupia się społeczność inwestorów-trader'ów. W reklamach wystąpi Maciej Orłoś, który prowadzi wywiady z doświadczonymi inwestorami. Hasła reklamowe oparto na grze słów pochodzących z żargonu jakim posługują się traderzy.


Głównym medium wykorzystanym w kampanii reklamowej jest internet. Użyto w niej różnych formatów reklam, m.in. filmy wideo, bannery, screeningi czy artykuły sponsorowane. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Mastermind.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Co to jest platforma tradingowa?
 1