Łukasz Szewczyk18.04.2019 (11:37)10

Salony Sprzedaży UPC w nowej odsłonie

UPC Polska na Śląsku otworzyła pierwszy z salonów, w których doświadczenie klienta z marką UPC przenosi na wyższy poziom, w myśl zasady "załatw, poznaj, doświadcz".

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 10)

Zajmują się bzdurami a braki w kanałach dalej nieuzupełnione... Takich kanałów jak ELEVEN SPORTS 4, CANAL+NOW, AMC, H2, 2X2, VH1 CLASSIC to sie chyba nigdy niedoczekamy ???
 14  
KIEDYPOJAWI SIĘ W EAST&WEST CANAL+4K ULTRA HD?
 7  
CIAGLE BRAK W EAST&WEST WTK HD CZY ZNANY JEST TERMIN DODANIA TEGO KANAŁU W SUPER JAKOŚCI OBRAZU?
 8  
UPC Lepiej obniżcie ceny dla stałych klientów o 1/3 a nawet 1/2. A nie chwalcie się salonami, gdzie wszytko jest pod kręcone by klient się nabrał na dobre usługi :P
 5  
Norbi a jak z jakością tv w Upc ?
 0  
Dziady z UPC kiedy nowe wartościowe kanały?

Mam gdzieś wasze salony, wasz internet 1 Gbs, chcę po prostu lepszej oferty telewizyjnej.
 3  
Sosnowiec jest w województwie śląskim, ale nie na Śląsku. Sosnowiec nie jest śląski!!!
 0  
Tak samo Radom jest w województwie mazowieckim, a nie ma Mazowszu! Radom nie jest mazowiecki! Tak samo Tarnogrzeg nie jest Podkarpaciem, a Elbląg nie jest Warmią i Mazurami. I tak można wymieniać przykłady jeszcze długo i szczęśliwie.

Niemniej województwie śląskie POTOCZNIE jest często nazywane Śląskiem i może się to niektórym podobać lub nie, ale tak to już u nas się przyjęło... i trzeba z tym żyć!
 1  
gdybym doświadczył jakości dekodera horizon nigdy bym go nie zamówił, więc chyba tego typu salon ma sens potencjalni klienci odbiją się od upc po kontakcie z tym syfem i w końcu dostaniemy coś stabilniejszego
 1  
te fotele są fajne, do mnie do domu by się przydały
 1