Łukasz Szewczyk10.05.2019 (16:00)1 komentarz

Finał "Gry o tron" na wielkim ekranie w Multikinie

Premiera ostatniego odcinka finałowego sezonu "Gry o tron" odbędzie się w Polsce 20 maja. Z tej okazji Mastercard, HBO GO i Multikino przygotowało wyjątkową niespodziankę.
Multikino
Serial HBO "Gra o tron" oparty na cyklu powieści "Pieśń lodu i ognia" George'a R.R. Martina zgromadził wielką rzeszę fanów na całym świecie. Premiera ostatniego odcinka finałowego sezonu "Gry o tron" odbędzie się w Polsce 20 maja. Z tej okazji Mastercard, HBO GO i Multikino przygotowało wyjątkową niespodziankę.
W dniu premiery o godz. 20.10 abonenci HBO GO posiadający kartę Mastercard będą mogli obejrzeć zakończenie sagi na wielkim ekranie. W wybranych polskich miastach Multikino udostępniło 9 sal, w których odbędzie się seans. Rejestracja będzie możliwa od 13 maja 2019 roku pod adresem www.multikino.pl/GoT

Za komunikację wspierającą akcję odpowiedzialny jest warszawski oddział McCann Worldgroup. Działania mediowe przygotował Carat Polska.

Komentarze (1 - 1 z 1)

przedostatniego odcinka 8 sezonu który okazał się mega gniotem......
Tak spier..... taki serial nie mogłem wprost w to uwierzyć, ale jednak. I ten smok rozwalający flotę i twierdzę niczym czołg leopard..... Już nie mówiąc o wątkach związanych z fabułą (Aria i inni)
 0