Łukasz Szewczyk07.06.2019 (11:47)8 komentarzy

Krzysztof Piątek w nowej kampanii Play (wideo)

Krzysztof Piątek przeszedł do Play i promuje najnowszą ofertę operatora
Na rynek wkracza nowa oferta Play Homebox to pakiet zawierający internet dla domu oraz abonament komórkowy. Wyróżnia się przede wszystkim dużą paczką danych, która umożliwia pozostanie w kontakcie z bliskimi - w domu z internetem bez limitu (150 GB pełnej prędkości) i poza nim z nielimitowanym internetem w telefonie (35 GB pełnej prędkości).
- Konsumujemy coraz więcej danych w internecie, dlatego zwiększa się zapotrzebowanie na szybki transfer wysokiej jakości. Play chce wychodzić naprzeciw potrzebom klientów, dlatego stawia na dynamiczny rozwój i świeżość ofert. Dlatego oczywiste wydaje się zaproszenie do współpracy jednego z najbardziej utalentowanych piłkarzy młodego pokolenia. Już dzisiaj Krzysztof Piątek zakłada fioletowo-białą koszulkę i promuje z nami najnowszą ofertę PLAY HOMEBOX - mówi Michał Sobolewski, dyrektor ds. marketingu marki Play.

Już od 7 czerwca startuje kampania reklamowa z ATL, BTL oraz digital. Napastnika reprezentacji Polski będziemy mogli zobaczyć w spotach telewizyjnych, w kinie, na nośnikach outdoor, kreacjach internetowych, a także materiałach POS w punktach sprzedaży.Za przygotowanie kampanii odpowiedzialne są agencje Grandes Kochonos (kreacja ATL) oraz Plej (kreacja BTL i digital). Zakup mediów prowadzi MediaCom, a komunikację PR agencja MSL.


O ofercie

Komentarze (1 - 8 z 8)

badziew badziew styl reklam od ponad 2 lat ten sam żenada
 7  
w t-mobile internet domowy bez limitu pobierania,a tu dalej śmieszne limity,jeszcze kilka miesięcy i rezygnuje z tej śmiesznej sieci,dnooooooo
 3  
Mniej za wiecej czas na zmianę
 1  
Trudno w to uwierzyć ale widać że te reklamy działają skoro Play ma najwięcej abonentów. Chuck Norris reklamował Bank i ludzie rzucili się na kredyty. Szokujące ale taka jest smutna rzeczywistość.
 1  
a mi to zwisa i powiewa !!!
 0  
Czy aby na pewno Play ma najwięcej abonentów.
 0  
Jeżeli chodzi o zyski operatorów komórkowych to Play daleko daleko za Orange
 0  
Jestem z dala od przepychu dlatego wybieram oferty małych operatorów takiej jak Premium Mobile, Virgin, Lajt, Otvarta czy Viking. Tam płaci się za usługę a nie za gwiazdki z reklam.
 0