Łukasz Szewczyk10.06.2019 (15:55)22

Parodia "Wiadomości" z homofobicznymi cytatami TVP. Tak zapraszają na Marsz Równości w Poznaniu (wideo)

Poznańskie Stowarzyszenie Grupa Grupa Stonewall ponownie zaskakuje. Tym razem pod lupę wzięto homofobiczne cytaty z TVP i portalów prawicowych.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 22)

A gdzie ten nadgorliwy moderator kasujący moje wpisy? Inni mogą rozmawiać o wszystkim, tylko ja nie mogę? Czyżby to była jakaś nowa odmiana hiPOkryzji? ;D
 37  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Wszystkim krytykujacym wiadomości polecam najpierw je oglądać i dopiero wtedy wyrobić sobie zdanie a nie ulegać propagandzie lewaków.
Wolałbym byś mi za sponsorował linkę do stryczka niż próbował zmusić mnie do takiego masochizmu.
 46  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Parodia zabawna. Same wiadomości nie są ani śmieszne ani prawdziwe. I ogląda je coraz mniej osób.
Ba, ja nawet nie mam na TVP na liście kanałów, z wyjątkiem TVP Sport i TVP Historia, chociaż tę drugą niedługo również będzie trzeba usunąć, skoro Jaruś chce pisać historię na nowo.
 38  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Patrząc na komentarze, parodia okazała się szczególnie celna. Wielka debilna Polska katolicka klika minusiki, aż się im klawiatury zatarły. Klikajcie sobie do woli. W innych krajach religijny taliban też czuł się niepokonany, aż rąbnął z hukiem na glebę. W Polsce to też kwestia czasu, nieważne, czy lat kilku, czy kilkunastu.
Obrażajcie osoby LGBT, plujcie na nie, to szybciej wyniosą się z tego żałosnego kraju. Wraz z płaconymi podatkami (zwykle znacznymi), zostawiając was w tym gnijącym bagienku z waszymi pseudopatriotycznymi religijnymi wypocinami.
 38  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
haha, ale jaja, trole siedzą i klikają minusy. Przy żadnych innych wiadomościach na media nie ma takich ilości plusów czy minusów. Przypadek???
Widać trole siedzą i filtrują termaty pisowskie i tvp i minusują ile wlezie jak coś o tvp czy pis jest beee.
Nikt nie wierzy w te wasze minusy, swoją drogą to wspołczuję, że nie macie nic lepszego do roboty. Mogę w każdej chwili przebić te wasze minusy (to naprawdę nie jest trudne), ale na szczęscie mam ciekawsze rzeczy do roboty.
 38  
dlatego innych te minusy najzwyczajniej bawią. Dla mnie to również niecodzienne zjawisko na media2, a co za tym idzie podejrzane.
Ależ ktoś ma wytrwałość i zawziętość.
Każdy kto śledzi media2 na co dzień, czy nawet zajrzy tu raz na tydzień i jest w miarę ogarnięty umysłowo nie uwierzy, że te minusy są od tylu różnych osób.
Ja w każdym bądź razie mam niezły ubaw z tego "klikacza"
 7  
A ja wierzę w te minusy tak samo jak to że Lenin jest wietrzenie żywy
 2  
Ruch gejowski często przedstawia homoseksualistów jako prześladowaną mniejszość i ofiary braku tolerancji oraz nieżyczliwego społeczeństwa. W Holandii takie uprzedzenia wobec gejów już nie istnieją - homoseksualizm jest powszechnie akceptowany. Mimo to skala zaburzeń neurotycznych wśród gejów wcale się nie zmniejszyła.
- Homoseksualiści mają skłonność do przesadnego użalania się i rozczulania nad sobą, do postrzegania siebie w kategoriach wiecznej ofiary, wręcz do dramatyzowania.
 4  
Pierwszym znaczącym sukcesem lobby gejowskiego było skreślenie homoseksualizmu z listy chorób psychicznych przez Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne w latach 70. Dwadzieścia lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) poszła w ślady Amerykanów. Pierwszy raz w historii o skreśleniu czegoś z listy chorób zadecydowały nie badania naukowe, a referendum przeprowadzone wśród psychiatrów i psychologów. Dobór osób głosujących nie był, zresztą, reprezentatywny. Celowo nie zapytano o zdanie dość licznej grupy specjalistów o odmiennych poglądach
 3  
Tacy jak Ty mają skłonność do nadmiernego demonizowania problemu.
Przesadną skłonność do użalania się na sobą mają kobiety i spora liczba heteroseksualnych mężczyzn. Niczego pierdoło nie udowodniłeś.

Ja wiem że taty jak Ty chcieliby żyć w średniowieczu i regulować płeć i przekonania które stworzyciel dał nam w dniu narodzin. To może zacznij od wPISania na listę chorób psychicznych życie na kocią łapę z konkubinami, co jest powszechne wśród katolików pisowskich.
 3