Łukasz Szewczyk14.06.2019 (20:05)6 komentarzy

Rzecznik prasowy Marcin Gruszka odchodzi z Play

Marcin Gruszka zdecydował się zakończyć współpracę z siecią Play po ponad 12-tu latach osobistego zaangażowania w budowę wyróżniającego się wizerunku spółki.
Marcin Gruszka - rzecznik sieci Play
- Dziękuję Marcinowi za Jego innowacyjne podejście, wkład w codzienną pracę i rozwój PLAY. W tym czasie przeszliśmy drogę od nowicjusza z wielkimi aspiracjami do lidera rynku telefonii mobilnej z jeszcze większymi ambicjami. Zespół PR PLAY, którym kierował, wyznaczył nowy standard komunikacji PR na rynku operatorów sieci komórkowych - powiedział Jean Marc Harion, prezes PLAY.
Pod kierownictwem Małgorzaty Zakrzewskiej, Dyrektora Departamentu Komunikacji Korporacyjnej PLAY, zostanie wprowadzony nowy model działania oparty na zaangażowaniu wszystkich członków zespołu departamentu i ekspertów PLAY w relacje z interesariuszami.

Ewa Sankowska-Sieniek / Fot. Play
Ewa Sankowska-Sieniek / Fot. Play
Nowo powstałe Biuro Prasowe będzie na co dzień zarządzać relacjami PLAY z mediami pod kierownictwem Ewy Sankowskiej-Sieniek ze wsparciem Katarzyny Tajak-Pietrowskiej. Komunikację wewnętrzną poprowadzi Matylda Walewska-Romanowska, która będzie ściśle współpracować z Biurem Prasowym.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Niech mu ziemia lekką będzie. Amen
 2  
Teraz nowym Rzecznikiem zostanie zona Owsiaka.
 2  
Nie znam gościa.
Teraz odszedł.
Co teraz?
 0  
Play to Gruszka, Gruszka to Play... jak teraz żyć panie premierze??? ;)

A tak na poważnie, szkoda, że tak się stało. Play teraz już będzie kolejną cukierkową korpo-firmą, która ładnie mówi, ale bez ludzkiej twarzy. Pewnie tak łatwiej bo ciężej przypiąć łatkę, ale chyba także trudno polubić...
 3  
same podwójne nazwiska, co to za chory zwyczaj...
 2  
Podwójne nazwiska są normalne wśród pań robiących "karierę"
 0