Łukasz Szewczyk25.06.2019 (13:49)4 komentarze

Ponad 2 mln użytkowników korzysta ze zniżek w mobilnej aplikacji Lidl Plus

Wraz z początkiem kwietnia sieć Lidl Polska uruchomiła aplikację zakupową Lidl Plus. Od tego czasu liczba zarejestrowanych użytkowników przekroczyła już 2 mln. Dodatkowo Lidl Plus znalazł się w czołowej dwudziestce aplikacji, z których korzysta najwięcej internautów na urządzeniach mobilnych.
Lidl Plus
Aplikacja Lidl Plus to przede wszystkimnarzędzie pomagające zarządzać domowym budżetem, oferujące liczne promocje i rabaty, dostęp do gazetek produktowych oraz wydłużoną możliwość zwrotów przy zakupie artykułów przemysłowych. Za sprawą e-paragonów klienci mogą kontrolować swoje wydatki i nie potrzebują kolekcjonować ich papierowych wersji. Użytkownik Lidl Plus płacąc za zakupy przy kasie jest identyfikowany za pomocą wirtualnej karty dostępnej w aplikacji. Każde użycie karty nagradzane jest dodatkowym rabatem "zdrapką".
Te i inne funkcjonalności oferowane przez Lidl Plus sprawiły, że liczba zarejestrowanych użytkowników przekroczyła już 2 mln. Dodatkowo aplikacja znalazła się na 17. miejscu listy TOP20 aplikacji, z których korzysta najwięcej internautów na urządzeniach mobilnych. Warto zwrócić uwagę, że pierwsza 10 jest zdominowana przez usługi Google i Facebook. Natomiast gdybyśmy wzięli pod uwagę polskie aplikacje Lidl Plus uplasowałby się na 3. miejscu. Takie wyniki badania Gemius/PBI zaprezentowano za miesiąc maj 2019. Tym rezultatem aplikacja Lidl Plus zadebiutowała w zestawieniach TOP 20, regularnie publikowanych przez Gemius/PBI.

Lidl Plus można pobrać nieodpłatnie w sklepie Google Play (Android) i App Store (iOS). Aplikacja uczy się naszych preferencji zakupowych i bazując na nich przygotowuje oferty i rabaty tak, aby wpisywały się w potrzeby użytkowników.

Komentarze (1 - 4 z 4)

2 miliony robi wrażenie - szkoda ze na początku jak było mało osób to znizki były dużo dużo lepsze
 3  
teraz coraj częściej "druga sztuka 50%"
 1  
Beka z ludzi. Za 5 zł dają się profilować, a potem, za 2, 5 a może dopiero za 10 lat, gdy przyjdzie do zapłaty obowiązkowego ubezpieczenia zdrowotnego, to będzie wielkie zdziwienie, że stawka wynosi razy 100, bo przez pół życia jadło się śmieciowe jedzenie.
 7