Łukasz Szewczyk03.08.2019 (11:29)5 komentarzy

Coca-Cola rozszerza portfolio. Debiutuje Coca-Cola Energy

Na rynku debiutuje napój energetyzującyo znanej i uwielbianej przez konsumentów nucie smakowej Coca-Cola. Nowość dostępna jest zarówno w wersji regularnej, jak i Zero, pozbawionej kalorii oraz cukru.
Coca-Cola Energy
Coca-Cola Energy
- Opracowując recepturę Coca-Cola Energy, położyliśmy nacisk na dwa kluczowe aspekty. Po pierwsze, zależało nam, aby nasz napój energetyzujący zawierał składniki pochodzenia naturalnego, a po drugie, żeby charakteryzował się wyjątkowym i orzeźwiającym smakiem zbliżonym do Coca-Cola. Jesteśmy dumni, że udało nam się osiągnąć te cele i dlatego zachęcamy do dzielenia się pozytywną energią, która stanowi esencję naszego produktu - mówi Kaija Kevvai, senior brand manager w Coca-Cola Poland Services.
Coca-Cola Energy to także charakterystyczna identyfikacja wizualna. Nowość została stworzona z myślą o osobach prowadzących intensywny tryb życia, dla których liczy się pozytywna energia do działania.

Produkt jest już dostępny w sieci sklepów Żabka. Od września będzie też dystrybuowany w pozostałych punktach sprzedaży za pośrednictwem kanału tradycyjnego, nowoczesnego oraz w punktach HoReCa.

Sprzedaż zostanie wsparta silną kampanią marketingową 360 stopni, która potrwa
trzy miesiące. Napój będzie promowany zgodnie z wytycznymi odpowiedzialnego marketingu firmy The Coca-Cola Company oraz UNESDA.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Dziwi mnie że nie można dodać komentarz pod artykułem o lgbt. A może mnie nie dziwi. Wszystko na siłę. Wolność słowa nie istnieje dla ludzi normalnych. Tylko dewianci mogą swobodnie się wypowiedzieć
 2  
Jak ludzie dziwnie rozumieją "wolność słowa". Przecież możesz sobie wyjść z sąsiadem na ławkę i pogadać o czym chcesz. Możesz sobie założyć własną stronę internetową/blog i pisać o czym chcesz. Nawet w pokoju na ścianie możesz pisać co Ci się podoba. Ta strona jest prywatna i jej właściciel może sobie decydować co, gdzie i kiedy. To jego wolność wyboru. Ty po prostu chcesz tu coś napisać bo tu masz jakąś większą "widownie" a na własnym blogu.... no cóż, kto by to przeczytał. Jak widzisz dodawanie komentarzy jest zabronione nawet dla tych "dewiantów" więc nie jesteś jedynym pokrzywdzonym.
 5  
Wersja Zero pozbawiona kalorii i cukru?
To może być jedynie czysta woda.
A tą mam w kranie i to około 3000 razy tańszą.
 1  
Jak miłośnik marki Coca Cola oraz ogromny fan energetyków z przykrością stwierdzam, że to połączenie smaków jest niestety kiepskie :(
 2  
"Nowość została stworzona z myślą o osobach prowadzących intensywny tryb życia, dla których liczy się pozytywna energia do działania."
Ale se ideologię wymyślili!
 1