Łukasz Szewczyk15.10.2019 (12:29)2 komentarze

Wojtek Sokół nowym ambasadorem marki Samsung

Wojtek Sokół to postać, która wymyka się wszelkim utartym kategoriom. teraz do tej listy dołącza kolejna rola - artysta został właśnie ambasadorem Galaxy Note10.
Wojtek Sokół ambasadorem marki Samsung / Fot. Samsung
Wojtek Sokół ambasadorem marki Samsung / Fot. Samsung
Sokół to człowiek, który na kilku płaszczyznach, od ponad 20 lat tworzy i redefiniuje polską scenę hip-hopową. Jako Artysta wydał w tym czasie 8 albumów, które okryły się wielokrotną platyną i zostały entuzjastycznie przyjęte przez fanów i krytyków. Działając jako biznesmen, Sokół jest założycielem wytwórni Prosto Label oraz dyrektorem kreatywnym marki odzieżowej Prosto Wear.
Od dziś Artysta jest także ambasadorem marki Samsung i będzie częścią kampanii marketingowej dla serii Galaxy Note10, najnowszych smartfonów tego producenta. Motywem przewodnim kampanii jest hasło "Na Twoich zasadach", sama akcja ma inspirować konsumentów do niepoddawania się ramom otaczającego nas świata i działania według własnych reguł. W trakcie kampanii Sokół zaprezentuje odmienne podejście do tego, czym jest praca i jak może wyglądać. Udowodni, że można wyrwać się ze sztywnych ram biura i pracować z dowolnego miejsca, jeśli ma się do tego odpowiednie narzędzia.

- Wojtek to postać, która idealnie wpisuje się w narrację naszej marki. Jego historia to nieustające pasmo wyzwań, którym sprostał, robiąc to na swoich zasadach. Sokół to także wzorcowy reprezentant grupy, która potrafi zmienić swoje pasje i zainteresowania w sposób na życie. Między innymi właśnie dla takich osób, które nie pozwalają się zaszufladkować i ustalają własne zasady, stworzyliśmy Galaxy Note10 - powiedziała Magda Sielachowicz-Nowakowska, Head of marketing communication w Samsung Electronics Polska.

Współpraca obejmuje aktywności w mediach społecznościowych, działania digital oraz PR. Za komunikację odpowiadają agencje VML&YR, d*fusion communication oraz dom mediowy Starcom.

Komentarze (1 - 2 z 2)

A kto to niby jest ten Wojtek Sokół???
 1  
Kolejny się sprzedał i będzie nam kit wciskał.
 1