Beata Ratuszniak18.11.2009 (16:13)56 komentarzy

N atakuje: Czego się boją inne platformy?

Krążący po sieci viral zastanawia coraz większą liczbę internautów. Film wideo oraz witryna czegosieboja.pl, należąca do ITI Neovision, zwiastuje uderzenie platformy n w stronę pozostałych operatorów. Co dalej?
Należąca do ITI Neovision domena czegosieboja.pl zwiastuje atak telewizji n w stronę pozostałych operatorów: Cyfry+ oraz Cyfrowego Polsatu. Czego możemy się spodziewać? Na razie wiadomo niewiele. Po sieci krąży również filmik wideo prezentujący zabawną scenkę rodzajową, nawiązujący delikatnie (m.in. kolorystyką szalików) do przedstawicieli poszczególnych platform cyfrowych. Co szykuje n?


Na razie nie są znane szczegóły. Z nieoficjalnych informacji udało nam się ustalić, że sprawa wyjaśni się w ciągu najbliższych kilku dni i ma mieć żartobliwy charakter.
Warto wspomnieć, że w okresie jesienno-zimowym operatorzy bardzo mocno walczą o klientów. Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu skrytykował Cyfrę+ za jej działania promocyjne, które - jego zdaniem - nie budują lojalności klientów. Jak twierdzi "tonący brzytwy się chwyta". Przed świętami walka platform się zaostrzy, tym bardziej, że konkurencja na polskim rynku jest trudna. Wiadomo, że Cyfrowy Polsat nie będzie wabił klientów promocjami, Cyfra+ stawia na kosztowne gadżety dla abonentów. Co wymyśli n?

Komentarze (1 - 10 z 56)

Ja bym się niczego nie bał...
 0  
prezes Cyfrowego Polsatu skrytykował Cyfrę+ za jej działania promocyjne, które - jego zdaniem - nie budują lojalności klientów...hahahaha...a Polsat buduje??? Żałosny jest
 0  
a ja bym się bał na miejscu polsatu cyfrowego. sprzedawać takie g... trzeba mieć odwagę .
 0  
Reklama jest rewelacyjna!
 0  
mysz kota sie boj:)
C+ dajac ciekawe promocje i ofert przedluzeniowe buduje bardziej lojalnosc klienów niz nic nie oferujacy w tej chwili CP, a wczesniej proponowali dekoder mini za cos ok 99zl i lojalke na 24 miechy. Libicki jest zalosny.
 0  
a co może n-ka wymyślić?? Jak na razie to niech ITI martwi się giełdą
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 18 listopada 2009 o 16:46:50 przez Yarek).
 0  
wymyśli DVB-T sticka za frko i kupowanie kanałów na sztuki i prepaid w N-ce !


a nie jak do tej pory tylko na pakiety
 0  
acha , bylbym zapomnial o mediarom
 0  
Nie krytykujmy N-ki bo jakby nie patrzeć wejście tej platformy na rynek wiele zmieniło ma plus
 0  
a co to znaczy lojalność wobec firmy ?!? pogięło tego typa z polsatu czy co ? lojalnym to można być wobec rodziny i przyjaciół a nie wobec USŁUGODAWCY, od którego się KUPUJE usługę !!!
 0