Łukasz Szewczyk11.08.2010 (18:19)brak komentarzy

Ruszają Złote Spinacze 2010

Rozpoczyna się kolejna edycja konkursu Złote Spinacze 2010, organizowanego przez Związek Firm Public Relations o najbardziej prestiżowe nagrody branży PR.
Konkurs „Złote Spinacze” ma charakter otwarty i skierowany jest do wszystkich firm oraz instytucji realizujących kampanie PR w Polsce. Projekty można zgłaszać w 12 kategoriach głównych oraz 3 specjalnych: Kreatywność, Efektywność i PR on-line.
Praca jurorów będzie podzielona na dwa etapy. W pierwszym, spośród wszystkich zgłoszeń jury wybierze po 3 najlepsze projekty w każdej kategorii. Po przekazaniu dodatkowej dokumentacji przez nominowanych jurorzy wyłonią zwycięzców konkursu.

- Złote Spinacze pozwalają na bieżąco oceniać jakość usług PR w Polsce i wyróżniać najbardziej cenne projekty, które mogą stać się inspiracją dla innych firm. Nagrodzone
w zeszłym roku kampanie PR łączyły w sobie kreatywność z wysoką efektywnością działań. Z roku na rok możemy mówić o coraz większej profesjonalizacji usług PR nie tylko wśród wyróżnionych firm, ale w całej branży. Cieszy nas, że wyróżnione przez nas projekty zdobywały również nagrody w wielu światowych konkursach - IPRA Golden World Awards, Sabre Awards i Magellan Awards
– mówi Paweł Trochimiuk, prezes ZFPR.

O miano najlepszych kampanii PR w roku 2009 rywalizowała rekordowa liczba 131 zgłoszeń. Wśród 69 podmiotów zgłaszających projekty znalazły się 23 agencje zrzeszone w Związku Firm Public Relations oraz 46 spoza Związku (agencje PR, departamenty PR firm i instytucji, organizacje pozarządowe).

Regulamin, formularz zgłoszeniowy i inne informacje na temat konkursu „Złote Spinacze 2010” można znaleźć na stronie internetowej: www.zlotespinacze.pl.
Związek Firm Public Relations