Barbara Łukaszewicz07.08.2012 (13:25)brak komentarzy

BizOn Golf Cup już po raz trzeci w Pomiechówku k. Warszawy

Już po raz trzeci BizOn media organizuje dla przedstawicieli klientów, domów mediowych i wydawców szkołę gry w golfa zakończoną turniejem BizOn Golf Cup 2012. Tegoroczne spotkania odbywać się będą na polu golfowym Lisia Polana.
Do uczestnictwa w szkoleniu i turnieju golfowym BizOn Golf Cup zaproszono przedstawicieli partnerów biznesowych BizOn media - kluczowych klientów sieci, największych domów mediowych oraz największych wydawców. Impreza odbywać się będzie na polu golfowym Lisia Polana w Pomiechówku pod Warszawą.
Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę - 1 września br., następne w niedzielę - 9 września. Będą to spotkania szkoleniowe, na których uczestnicy poznają tajniki gry w golfa. Z kolei 16 września - zostanie rozegrany turniej Bizon Golf Cup 2012, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody.
BizOn media - sieć reklamy biznesowej - emituje reklamy na selektywnie dobranych witrynach, których treści cechują się wysoką jakością merytoryczną. Golf świetnie nawiązuje do premiowości BizOn media. Wydarzenie jest więc dobrą okazją do spotkania się z naszymi największymi partnerami biznesowymi, wspólnego spędzenia czasu w mniej formalnych, niż na co dzień, okolicznościach. mówi Ilona Stachowicz, brand manager, BizOn media
Patronem merytorycznym wydarzenia jest Polski Związek Golfa, patronem organizacyjnym - agencja kreatywna Discover Golf, sponsorem nagród - Dr Irena Eris, patronatem medialnym natomiast portal media2.pl.