Materiał partnera19.07.2019 (14:00)7 komentarzy

Największe gwiazdy Hip-Hopowej sceny przyjadą do Energylandii 26 i 27 lipca! Musisz tu być!

HIP HOP FESTIVAL (26-27 lipca) w Energylandii prezentuje najlepszy skład, czyli: Bedoes, Białas, Borixon, Kali, Kękę, Paluch, Reto, Sarius, Solar, Szpaku oraz White 2115 pierwszego dnia, natomiast drugiego Guzior, Blacha, Donguralesko, O.S.T.R, Young IGI, Malik Montana, OTSOCHODZI, Jan Rapowanie, Żabson, Kartky, Grubson.
HIP HOP FESTIVAL
HIP HOP FESTIVAL
Festiwal rozpocznie się na biało! A to, dlatego, że jako pierwszy wystąpi White 2115. Niebanalny raper sięgający także do innych gatunków muzycznych, mieszający hip-hop z rockiem czy trapem. W zeszłym roku wydał swój debiutancki album i już zajął z nim 4 miejsce na polskiej liście przebojów OLiS. Tego dnia usłyszymy także Bedoesa, który na tej samej liście przebojów zajął ze swoim krążkiem 1 miejsce, a ostatnio słyszymy go w takich utworach jak "Nadchodzi lato" czy "8 kobiet" we współpracy z Taconafide. Następnie człowiek, który sprzedał w naszym kraju ponad 70 000 płyt! Co jest nie lada wyczynem w czasach, gdy muzyka powszechnie dostępna jest w Internecie. Jednym z jego nowych utworów są "Mali ludzie, wielkie nieba". Wiesz już, kto to będzie? Tak, to Białas! Kolejny, bijący rekordy raper sprzedał ponad 260 tysięcy płyt, a jego popularniejsze kawałki "Gdybyś kiedyś" czy "Szaman" mają po 70 milionów odtworzeń na YouTube! Mowa o Paluchu, który także wystąpi na naszej scenie. Tego dnia usłyszymy łącznie 11 wspaniałych artystów!

Drugiego dnia na scenie Energylandii przywita nas Guzior, którzy w swojej karierze współpracował z Deys, Quebonafide czy Słoniem. Aż dwa jego albumy zyskały status złotej płyty! Około 19 zobaczymy Donguralesko, który zajmuje się hip-hopem od 1994 roku, a zaraz po nim na scenę wejdzie O.S.T.R. znany szerszej publiczności z "Mówiłaś mi", a ostatnio także z utworu "Szczęścia milimetr" czy autentycznego "Poza światem". W sobotę pojawi się ze swoim repertuarem Young IGI, który jako jeden z niewielu odniósł sukces bez pomocy żadnej wytwórni. Udostępniał swoją muzykę w kanałach społecznościowych i zebrał wokół siebie kilkaset tysięcy fanów!

Młody artysta, który nie boi się współpracy z doświadczonymi raperami jak Peja, czy nawet popową wokalistką Margaret. Cały festiwal zamknie pierwszy Polak, którego hip-hopowy kawałek osiągnął 100 milionów wyświetleń na YouTube. A chodzi o Grubsona i jego legendarne "Na szczycie". Oczywiście to nie wszyscy, bo drugiego dnia festiwalu swoją twórczością podzieli się z nami ponownie aż 11 raperów.

Dodatkowe atrakcje na wyciągnięcie ręki
Połącz wyjazd na festiwal z mnóstwem atrakcji naszego Parku Rozrywki! Odwiedź strefę ekstremalną z najszybszym w Europie Mega Coasterem - Hyperion. Zrelaksuj się w Water Park i Tropical Fun, gdzie poczujesz jakbyś wypoczywał na egzotycznych wakacjach i wybierz się na przejażdżkę absolutnie unikalnym Speed Water Coasterem, który jest doskonałym połączeniem niezwykłego toru i wodnej podróży. Możesz zwiedzić przy okazji także Kraków, który jest niezwykle blisko Zatora!

Dostępne są bilety na oba dni festiwalu, jak i na jeden. Można także kupić bilety łączące wejście do Parku Rozrywki i na festiwal. Koncerty odbędą się w godzinach 18:00 - 24:00 w specjalnej festiwalowej strefie. Zainteresowany? Świetnie! Sprawdź więc ceny i cały koncertowy line-up na naszej stronie!

Komentarze (1 - 7 z 7)

Jakie to gwiazdy. Oni obok hip-hopu nie stali
 3  
Dzięki za ostrzeżenie żeby tam nie jechać.Nazwanie hip hopu muzyką to profanacja.
 1  
Bo hip hop jest subkulturą, muzyką jest rap, panie znawców.
 2  
kaleczenie zardzewiałym tępym nożem każdej nuty, taka muzyka polski rap. ale jednak zdarzają się czasami dobre kawałki.
 2  
Jakie to gwiazdy. Oni obok hip-hopu nie stali
Serio Paluch i OSTR nie stali obok hip-hopu?
 2  
Mówię o tworach typu young igi czy bedoes
 1  
Nigdzie nie muszę być!
 2