Łukasz Szewczyk12.05.2020 (9:52)brak komentarzy

Serial "The Eddy" z Joanną Kulig w Netflixie. Aktorka śpiewa "Między ciszą" (wideo)

• Premiera serialu Netflixa "The Eddy" z udziałem Joanny Kulig
• Aktorka śpiewa piosenkę Grzegorza Turnaua "Między ciszą" a ciszą w wyjątkowej scenerii z serialu
Joanna Kulig w seriali Netflixa "The Eddy"
W serwisie Netflix dostępny jest serial "The Eddy". Z tej okazji Sony Music Masterworks oraz Arista Records udostępnili oficjalną ścieżkę dźwiękową z oryginalnymi utworami z serialu: "The Eddy: Songs by Glen Ballard & Randy Kerber from the Netflix orginal series". Na albumie znajduje się 20 oryginalnych współczesnych piosenek jazzowych. Pierwsza część składająca się z 16 utworów, została nagrana na żywo w trakcie kręcenia serialu. W wykonaniu Joanny Kulig można wysłuchać m.in. "Kiss me in the morning", "Let it go" czy "The Eddy". W części bisowej znajdują się cztery utwory studyjne z wokalem Jorji Smith, St. Vincent i Julii Harriman.

Akcja serialu "The Eddy" rozgrywa się we współczesnym, wielokulturowym Paryżu. To opowieść o losach właściciela podupadającego klubu, grającej w nim kapeli i niebezpieczeństw, z jakimi muszą mierzyć się w chaotycznym życiu miasta.

Plakat serialu Netflixa "The Eddy" z Joanną Kulig
Plakat serialu Netflixa "The Eddy" z Joanną Kulig
Przeplatana jazzowymi, dynamicznymi utworami fabuła serialu "The Eddy" opowiada o muzyce, która może uzdrawiać, łączyć ludzi i przemieniać chaos w prawdziwe piękno. Serial powstał dzięki współpracy Alana Poula, Damiena Chazelle'a, laureata nagrody BAFTA Jacka Thorne'a (National Treasure) i sześciokrotnego zdobywcy Grammy, Glena Ballarda. Ballard skomponował utwory do serialu i stworzył zespół klubu The Eddy, w którego skład wchodzą prawdziwi muzycy - Randy Kerber, Ludovic Louis, Lada Obradovic, Jowee Omicil i Damian Nueva Cortes. W serialu występują: André Holland, Joanna Kulig, Amandla Stenberg, Taham Rahim i Leïla Bekhti.