Łukasz Szewczyk12.05.2020 (10:09)brak komentarzy

Miniserial "To wiem na pewno" już w HBO i HBO GO. Mark Ruffalo w roli głównej (wideo)

• Nowy miniserial HBO
• Ekranizacja wielokrotnie nagradzanej powieści o życiu dwóch braci bliźniaków, w rolę których wciela się Mark Ruffalo
"To wiem na pewno" w HBO i HBO GO
"To wiem na pewno" to rodzinna saga przedstawiającą dwie równoległe historie życia braci bliźniaków naznaczone zdradą, poświęceniem i wybaczeniem. Losy Dominicka i Thomasa śledzimy na różnych etapach ich życia. Poznajemy ich w czasach dla nich współczesnych, na początku lat 90. XX wieku, kiedy obaj bracia osiągają wiek średni, ale wracamy też do przeszłości w scenach pokazujących młodość i dzieciństwo.
Serial oparty jest na wielokrotnie nagradzanej powieści o tym samym tytule, której autorem jest Wally Lamb. Tytuł ten znalazł się na liście bestsellerów dziennika New York Times.

Reżyserem i scenarzystą serialu To wiem na pewno jest Derek Cianfrance. W podwójnej głównej roli w produkcji zobaczymy Marka Ruffalo, który pełnił także obowiązki producenta wykonawczego. W pozostałych rolach występują: Melissa Leo, Rosie O`Donnell, Archie Panjabi, Imogen Poots, John Procaccino, Rob Huebel, Philip Ettinger, Aisling Franciosi, Michael Greyeyes, Guillermo Diaz, Marcello Fonte, Bruce Greenwood, Brian Goodman, Juliette Lewis i Kathryn Hahn.

Obowiązki producentów wykonawczych serialu pełnią Derek Cianfrance, Ben Browning i Glen Basner ze strony FilmNation Entertainment, Mark Ruffalo, który reprezentuje Willi Hill Productions oraz Gregg Fienberg, Lynette Howell Taylor, Wally Lamb, Anya Epstei. Producentem współwykonawczym jest Jamie Patricof.
Pierwszy odcinek serialu "To wiem na pewno" ("I Know This Much Is True") już jest dostępny w serwisie HBO GO. Kolejne odcinki swoje premiery będą miały co tydzień, w poniedziałki w serwisie HBO GO oraz o godz. 20.00 na antenie HBO.

Miniserial składa się z 6 odcinków.