Łukasz Szewczyk12.05.2020 (16:16)2 komentarze

Netflix zaprezentował zwiastun polskiego serialu "W głębi lasu" (wideo)

• Chcesz wiedzieć co się stało wtedy w lesie?
• Netflix prezentuje oficjalny zwiastun "W głębi lasu"
• Polski serial na podstawie bestsellerowej powieści Harlana Cobena
Polski serial Netflixa - "W głębi lasu"
Miesiąc przed premierą internetowa platforma Netflix prezentuje zwiastun polskiego serialu "W głębi lasu". Produkcja obejmuje dwa wymiary czasowe: rok 1994 oraz 2019. Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował legnie w gruzach.

W rolach głównych występują Grzegorz Damięcki i Hubert Miłkowski (jako Paweł Kopiński) oraz Agnieszka Grochowska i Wiktoria Filus (jako Laura Goldsztajn). Wśród obsady serialu znajdują się również: Jacek Koman, Ewa Skibińska, Adam Ferency, Arkadiusz Jakubik, Magdalena Czerwińska, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska oraz Piotr Głowacki i Cezary Pazura. W produkcji występują także polskie młode talenty: Adam Wietrzyński, Jakub Gola, Martyna Byczkowska i Kinga Jasik.

"W głębi lasu" to kolejny polski serial oryginalny Netflix. Za reżyserię odpowiadają Leszek Dawid i Bartosz Konopka. Autorem serialowych zdjęć jest Paweł Flis. Serial produkuje ATM Grupa. Producentką kreatywną jest Anna Nagler (Ukryta gra), a producentami wykonawczymi - Andrzej Muszyński oraz Harlan Coben. Autorami scenariusza są Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski.

Premiera została zaplanowana na 12 czerwca 2020 roku.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Polski serial ---> omijam szerokim łukiem
 13  
Dobrzy aktorzy...zapowiada się ciekawie, nie każdy polski serial musi być zły :) Na pewno będzie lepszy niż polski film o podobnym tytule :D
 5