Łukasz Szewczyk20.05.2020 (8:10)27 komentarzy

Canal+ uruchamia nową platformę online. Telewizja bez umowy, kabla i anteny. Jakie ceny?

• Canal+ łączy telewizję z VOD
• Treści z wybranych kanałów na żywo, filmy, seriale, emocjonujący sport, programy informacyjne, dokumenty oraz programy na życzenie od Canal+ i zewnętrznych dostawców.
Canal+ Online ekrany
Canal+ to nowa usługa, która łączy świat kanałów na żywo ze światem VOD, uwalnia klientów od długoterminowej umowy oraz zmienia dotychczasowy sposób interakcji z telewizją. Nowa platforma (ogladaj.canalplus.pl) oferuje użytkownikom na start katalog ponad 35 tys. polskich i zagranicznych filmów, odcinków seriali, wydarzeń sportowych, dokumentów, programów publicystycznych i rozrywkowych oraz bajek dla dzieci.
- Nielimitowany dostęp do bogatej biblioteki filmów oraz seriali to dzisiaj standard serwisów VOD, ale jako widzowie nadal poszukujemy jakościowych programów informacyjnych, rozrywkowych czy sportowych emocji. Te nadal najłatwiej znajdziemy w telewizji, która nie zawsze była naszym pierwszym wyborem ze względu na bariery, takie jak np. długoterminowa umowa czy sztywna ramówka. Canal+ od dziś likwiduje te ograniczenia, oferując najlepsze treści na żądanie oraz kanały na żywo w jednej usłudze dostępnej na wielu ekranach, w modelu subskrypcyjnym i z rozwiązaniami technologicznymi, które pokochały miliony ludzi. Jesteśmy przekonani, że Canal+ zainteresuje ofertą wszystkich, którzy poszukują szerokiego wachlarza interesujących i jakościowych treści dostępnych od dziś w łatwy i przyjazny sposób - mówi Grzegorz Skowron-Moszkowicz, dyrektor ds. budowania wartości klienta w CANAL+

Katalog tysięcy filmów i produkcji prosto z kina, seriali, programów dokumentalnych, rozrywkowych i publicystycznych wypełniają treści od uznanych nadawców kanałów, w tym m.in. Canal+, HBO, FOX, National Geographic, Paramount, History, Filmbox, BBC, TVN24 czy CNN. Telewizyjne premiery filmowe, serialowe czy dokumentalne będą od dziś dostępne dla użytkowników Canal+ zarówno na żywo w dniu premiery, jak również na żądanie - w ramach subskrypcji.

Sport i emocje na żywo zagwarantują CANAL+ SPORT, nSport+ i Eleven Sports z transmisjami rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, Premier League, Bundesligi, LaLiga Santander, Serie A, NBA, żużla, a także wyścigami F1, sportami walki i wieloma innymi. ofertę sportu na żywo uzupełnią magazyny prowadzone przez dziennikarzy i redaktorów Canal+. W nowej usłudze będzie można sposób pauzować, przewijać i wznawiać wydarzenia emitowane na żywo oraz odtwarzać treści archiwalne i powtórki meczów, co będzie szczególnie atrakcyjne dla fanów sportu.

Znane i lubiane przez dzieci w każdym wieku animacje, bajki i programy edukacyjne dostarczą zaufani nadawcy kanałów, w tym m.in. MiniMini+, TeleToon+, Cartoon Network, Nickelodeon, Disney i Boomerang. Połączenie kanałów na żywo i treści na życzenie zapewni najmłodszym nielimitowaną rozrywkę w towarzystwie ich ulubionych bohaterów.

Jaka cena i pakiety?

Oferta CANAL+ została podzielona na cztery wygodne pakiety tematyczne oraz darmowy pakiet FREE, który który udostępnia biblioteki treści z kanałów tematycznych Canal+ dla każdego użytkownika. Pakiet będzie wzbogacany o nowe treści w kolejnych tygodniach.

Pakiety Canal+
Pakiety Canal+
Pakiet FILM przygotowano z myślą dla fanów dobrego kina i seriali. Premiery największych hitów kinowych oraz najpopularniejsze polskie i światowe seriale. Jego użytkownicy zyskają dostęp do kanałów na żywo oraz treści na życzenie od nadawców takich jak Canal+, HBO czy Filmbox.

Kolejna propozycja to pakiet SPORT stworzony dla kibiców, którzy mogą liczyć na ransmisje wydarzeń sportowych z Polski i ze świata. To piłka nożna na najwyższym poziomie: Premier League, Bundesliga, LaLiga, Serie A, PKO BP Ekstraklasa. Ale sport to nie tylko piłka! W pakiecie dostępny jest także żużel, F1, piłka ręczna, NBA, sporty walki i magazyny sportowe. Sportowe emocje gwarantują: Canal+ Sport, Eleven Sports, Sportklub HD i Fightklub HD.

W ofercie znajdą się także pakiety: Fun&Info z newsami, dokumentami, lifestyle, muzyką i programami rozrywkowymi dla całej rodziny (m.in. TVN24, National Geographic, Paramount czy FOX); oraz KIDS z animacjami, bajkami i programami dla dzieci w każdym wieku (m.in. Minimini+, Cartoon Network, Disney, Nickelodeon Play). Wkrótce w ofercie ma pojawić się oferta z Canal+ 4K

Każdy nowy użytkownik może przetestować CANAL+ bez opłat przez pierwszy miesiąc.

Bez umowy, bez anteny i na wielu urządzeniach
Z nowej usługi można korzystać korzystać w dowolnym miejscu, czasie i na dowolnym urządzeniu. Wystarczy dostęp do internetu oraz podpięcie karty płatniczej. Dodatkowo można odtwarzać wybrane programy wyemitowane w telewizji nawet do 14 dni wstecz, cofać i pauzować ulubione programy na żywo, swobodnie przełączać się między ekranami, kontynuować odtwarzanie na innym urządzeniu czy pobierać treści na żądanie do pamięci urządzenia mobilnego. Wyszukiwarka oraz zaawansowany system rekomendacji wspierany przez redakcję Canal+ codziennie poleci interesujące pozycje do obejrzenia. Poruszanie się po serwisie i wybór treści ułatwi również przejrzysty układ treści skatalogowanych tematycznie.

Dostępność Canal+ online
Dostępność Canal+ online
Z Canal+ będzie można skorzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, aplikację w telewizorze z systemem Android TV oraz przez Apple TV. Dodatkowo produkt wspiera technologię AirPlay oraz Google Cast, co pozwala na wygodnie przesyłanie obrazu z urządzenia mobilnego na telewizor. Właśnie rozpoczyna się proces udostępniana aplikacji w sklepach Google Play dla urządzeń z systemem Android. Aplikacja dla urządzeń z systemem iOS zostanie planowo udostępniona w App Store po zakończeniu ostatniego kroku procesu certyfikacji, co ma nastąpić już niebawem.

Backward EPG w Canal+
Backward EPG w Canal+
Technologia i nowe funkcje
Nowy CANAL+ wykorzystuje technologie, które do tej pory były kojarzone głównie ze światem serwisów VOD. Timeshift to pauzowanie, wznawianie i przewijanie programów nadawanych na żywo. Dzięki tej funkcji to widz decyduje, kiedy chce zrobić przerwę w trakcie oglądanego programu. Start-Over pozwala na cofanie programu nadawanego na żywo i rozpoczęcie odtwarzania od początku jednym kliknięciem. Funkcja Kontynuuj oglądanie pozwala na oglądanie materiałów na życzenie na dowolnym urządzeniu od tego samego momentu. Z kolei Bacward EPG to odtwarzanie wybranych programów z telewizji na żywo nawet do 14 dni wstecz. Muli-Live to możliwość oglądania nawet 4 kanałów informacyjnych lub sportowych na jednym ekranie w tym samym czasie.

Multi-Live w Canal+
Multi-Live w Canal+
Moja lista pozwala tworzenie własnych list ulubionych programów i treści. Ścieżki dźwiękowe/napisy to wybór oryginalnej ścieżki dźwiękowej, lektora, dubbingu lub napisów w wybranych materiałach. Funkcja Przesyłanie udostępnianie obrazu z telefonu, tabletu lub komputera jednym ruchem (Google Cast, Air Play), a opcja Pobieranie pozwala na pobieranie wybranych materiałów na życzenie do pamięci urządzenia mobilnego z możliwością odtworzenia offline. Dzięki Expert-Mode można wyświetlać aktualne statystyki i ujęcia z dodatkowych kamer w trakcie oglądania wydarzenia sportowego na żywo (funkcja dostępna już wkrótce). Pojawią się także Profile, czyli możliwość utworzenia aż do 10 profili dla rodziny i znajomych (funkcja dostępna już wkrótce)

Srart-Over w Canal+
Srart-Over w Canal+

Komentarze (1 - 10 z 27)

Wszystko pięknie ale ceny powinny być podzielone na 2 w obecnej formie za pakiet film + sport życzą sobie 100 pln to za dużo jak na streaming.
 51  
Ta witryna jest nieosiągalna. Może by tak działający link do tego cuda?
 15  
Komuś udało się znaleźć ta witrynę?
 15  
prima aprilis?
 17  
Tak powinno być w UPC - możliwość wyboru PAKIETÓW (nie mówiąc o wyborze poszczególnych pojedynczych kanałów).

Biorę pakiet FILM i nie interesują mnie bajki (KIDS), INFO i SPORT za które muszę płacić, a nie oglądam.

A teraz co to jest? Pakiet Select, Max ?
Wymieszane wszystko ze wszystkim, i żeby mieć prawie wszystkie kanały filmowe trzeba najdroższy wykupić MAX ze 167 programami, a oglądać 20 kanałów? To jest bezsens ...

Jeśli UPC nie obudzi się w porę (znaczy: nie da możliwości konfigurowania pakietów: bajki, info, sport, naukowe, muzyka ....) to ludzie będą uciekać do Netflixów, Playerów, i innych platform, gdzie zapłacą tylko za to co oglądają. Jak UPC przejrzy na oczy, to już będzie za późno, ludzie tylko z neta będą u nich korzystać. Szkoda że prezesi kablówek są tak krótkowzroczni i nie wybiegają 5-10 lat do przodu. VOD (video on demand) - to jest niestety jedyny kierunek, od którego nie ma odwrotu.

UPC obudźcie się w końcu?
Ludzie muszą płacić za nieoglądane TV.
poważny gość 28 20.05.2020 (9:01:16)
 9  
Wszystko fajnie tylko brakuje materiałów za które rzeczywiście warto płacić...
 21  
Strona działa canalplus.com/pl/
 4  
Z pakietu film odliczając HBO GO Canal+ Film wychodzi 20zł. Nie najgorzej. Pytanie jeszcze na ilu odbiornikach równocześnie można korzystać z oferty.
 3  
W sumie pakiet filmowy to dobra cena, bo Canal+ jest warty ok 20 zł, HBO 25 zł a Filmboxy ok 5-10 zł. Dodajmy, że mamy dostęp do biblioteki HBOGO a więc też do filmów z Cinemaxa.
 5  
zły link dali:
canalplus.com/pl
 1