Łukasz Szewczyk18.06.2020 (15:30)6

Kultowe seriale od początku w TVP VOD

• Popularne seriale Telewizji Polskiej od początku dostępne online.
• Wśród nich m.in.: "rodzinka.pl", "Wspaniałe Stulecie", "Zniewolona", czy "M jak miłość"

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 6 z 6)

Pomysł słuszny, ale te seriale wymienione z nazwy nie są w żaden sposób kultowe.
 11  
Polecam kultowy choć mało znany serial Stacyjka z plejadą dobrych aktorów. Szkoda, że nie ma na TVP VOD starych seriali młodzieżowych tj Maszyna Zmian, Słoneczna Włócznia, Dwa Światy i Tajemnica Sagali.
 9  
bredny dobrze godosz, tez lubie te seriale, leca co roku w wakacje na abc . Ale i starsze sa dobre np. podroz za jeden usmiech, czy gruby
 9  
kultowa to była MODA NA SUKCES!!! Kiedy od pierwszego odcinka zaczniecie puszczać? Wtedy znowu zacznę oglądać TVP ponownie. Czemu nie możecie puszczać MnS na TVP Seriale?
 2  
Z tych 2 miliardów, które dostali, mogliby choć trochę wysupłać na nowy serial dla dzieci i młodzieży, a nie kręcić kolejne knoty typu "M jak mdłości". Co z tego, że na VoD są dostępne stare produkcje, skoro wyrasta kolejne pokolenie, które nie ma swoich własnych współczesnych ulubionych bohaterów, z którymi mogłoby się utożsamiać; takich jak kiedyś Poldek i Dudek, czy Darek z "Siedmiu życzeń", itd., itp. W latach 70., 80. i na początku 90. powstawały seriale, dziś często uznawane za kultowe (m.in. te wymienione przez moich poprzedników), dzięki którym nasze pokolenia mogą wracać do lat dzieciństwa i z sentymentem je wspominać. A do czego będą wracać nasze dzieci?

I jeszcze mają czelność pie.dolić, że telewizja publiczna realizuje misję. Taaa, chyba misję prania mózgów w rytm piosenek niejakiego Żenka...
Włącz myślenie, wyłącz TVPiS 22.06.2020 (18:33:25)
 1  
Młodzi mają idoli na YouTube i Instagramie. Wątpię by wrócili do oglądania telewizji linearnej
 1