Łukasz Szewczyk22.07.2020 (13:12)brak komentarzy

Nowy serial "Tak czy owak" w HBO i HBO GO

• Premiera nowego serialu HBO Europe "Tak czy owak"
• Szalona opowieść o dwóch dziewczynach z małej hiszpańskiej miejscowości, które muszą odnaleźć się w najbardziej hipsterskiej dzielnicy Madrytu.
"Tak czy owak" w HBO GO
Hache i Belén są starymi znajomymi, które po latach spotykają się w najbardziej hipsterskiej części Madrytu - dzielnicy Malasaña. Obie dziewczyny pochodzą z położonego na obrzeżach stolicy niewielkiego miasta Parla, przez co ich życie to nieustanne poszukiwanie sposobów na przetrwanie w tym całkowicie obcym dla nich świecie.
- "Tak czy owak" to historia, która nie tylko pokazuje niezniszczalną przyjaźń dwóch bohaterek, ale także pozwala obserwować zderzenie się dwóch zupełnie przeciwstawnych sobie światów. Z jednej strony mamy tu do czynienia z autentycznością małego miasta znajdującego się na obrzeżach Madrytu - miasta Parla, z którego pochodzą bohaterki. Z drugiej natomiast snobizm najbardziej hipsterskiej dzielnicy Madrytu, Malasaña, gdzie obie dziewczyny decydują się zamieszkać. Ten szok kulturowy staje się tu kluczem do nakreślenia szerokiego portretu naszej rzeczywistości i jednocześnie absurdu towarzyszącemu tej nowej erze, w której żyjemy - powiedziała Manueli Burló Moreno, autorka serialu.

W rolach głównych w serialu występują: Marta Martin jako Hache, Saida Benzal jako Belén, Brays Efe jako Oli, Javier Bódalo jako Johnny, Itziar Castro jako Choni oraz Fernando Albizu jako Yoli. Autorką serialu jest Manueli Burló Moreno, która odpowiadała zarówno za scenariusz jak i reżyserię.

Premiera hiszpańskiego serialu komediowego HBO Europe "Tak czy owak" (Por H o Por B (aka. One Way or Another)) odbędzie się w HBO GO 8 sierpnia. Tego dnia do serwisu dodane zostaną wszystkie odcinki produkcji. Premiera pierwszego odcinka na antenie HBO zaplanowana została natomiast na 10 sierpnia na godzinę 21:40. Serial liczy 10 odcinków.