Łukasz Szewczyk31.07.2020 (18:46)5 komentarzy

Netflix zapowiada piąty i ostatni sezonu "Domu z papieru"

• Netflix zapowiada koniec popularnej serii i ostatni 5 sezon serialu "Dom z papieru" (La Casa de Papel), który będzie kręcony w Hiszpanii, Danii i Portugalii.
"Dom z papieru" w Netflixie
Platforma internetowa Netflix zapowiedziała piątą i ostatnią część serialu "Dom z papieru", w której zobaczymy finał wielkiego skoku. Twórcą sezonu jest Alex Pina, a za produkcję odpowiada Vancouver Media na zlecenie Netflix.
Produkcja piątego sezonu rusza 3 sierpnia. Finałowy sezon serialu będzie się składać z 10 odcinków.

- Prawie cały rok myśleliśmy o tym, jak rozbić naszą szajkę. Jak przechytrzyć Profesora. Jak doprowadzić to sytuacji, które dla wielu bohaterów staną się bez wyjścia. W efekcie powstała piąta część serialu "Dom z papieru". Zobaczymy jeszcze bardziej dzikie i ekstremalne oblicze toczącej się walki i będzie to z pewnością najbardziej niezwykły i wciągający sezon serialu - zapowiada Alex Pina, twórca i producent wykonawczy.

Wśród obsady serialu znajdą się: Úrsula Coberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor) , Itziar Ituño (Lizbona), Pedro Alonso (Berlin), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Esther Acebo (Sztokholm), Enrique Arce (Arturo), Darko Peric (Helsinki), Hovik Keuchkerian (Bogota), Luka Peros (Marsylia), Belén Cuesta (Manila), Fernando Cayo (Porucznik Tamayo), Rodrigo de la Serna (Palermo), Najwa Nimri (Inspektor Sierra), José Manuel Poga (Gandia) i wielu innych.

To już pewne, że do obsady serialu dołączą również Miguel Ángel Silvestre i Patrick Criado.

Producentem wykonawczym serialu będzie Jesús Colmenar, wraz z Alexem Piną, który będzie pełnił także funkcję showrunnera. Cristina López Ferraz powraca w roli kierownika produkcji i producenta wykonawczego. Javier Gómez Santander (główny scenarzysta), Migue Amodeo (autor zdjęć) i Esther Martínez-Lobato są rónież koproducentami serialu.

Za reżyserię piątej części "Domu z papieru" odpowiadają: Jesús Colmenar, Koldo Serra i Álex Rodrigo.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Świetny serial. Właśnie takich nam brakuje.
 2  
Pierwszy sezon był świetny. Drugi sezon był w porządku. Reszta badziew.
 1  
Jeśli ktoś szuka bardziej wymagającego serialu. Gdzie akcja /fabuła z odcinka na odcinek stawia coraz większą poprzeczkę analityczno/logiczną polecam bez zawahania serial dark. Ale mówię to nie jest serial dla wszystkich. Tak jak dobre wytrawne wino nie smakuje wszystkim.
 3  
ostatni odcinek 4 serii to koszmar. masakra.
 2  
niestety tak :(
 0