Łukasz Szewczyk29.08.2020 (12:27)1 komentarz

Wrzesień w HBO GO. Nowe seriale i premiery filmowe (wideo)

• Wszystkie premiery HBO GO na wrzesień 2020, dzień po dniu
• Nowe seriale m.in. ]"Wychowane przez wilki", ]"Tacy właśnie jesteśmy", ]"Dzień trzeci", ]"Des"
• Premiery filmowe m.in. "Bad Boys For Life", "Anna", "Rambo: Ostatnia krew", "Królowe zbrodni", "Test na przyjaźń", "Elity z wybrzeża"
HBO GO
Wrzesień w HBO GO rozpocznie się od nowości filmowych i serialowych. Będą wśród nich nowy serial sci-fi wyprodukowany przez Ridleya Scotta "Wychowane przez wilki", opowiadający o dwóch androidach, których zadaniem jest wychowywanie ludzkich dzieci na tajemniczej, dziewiczej planecie. Inną nowością czekającą na użytkowników będzie serial HBO, którego twórcą jest nominowany do Oscara Luca Guadagnino. "Tacy właśnie jesteśmy" to będzie opowieść o dorastaniu dwójki amerykańskich nastolatków w bazie wojskowej USA we Włoszech. Kolejną premierą września będzie pełen tajemnic miniserial "Dzień trzeci" z Judem Law oraz Naomie Harris w rolach głównych. Produkcja ta składać się będzie z dwóch części: "Lato", w której poznamy losy Sama, oraz "Zima", śledzącej losy Helen. Dla miłośników historii kryminalnych przygotowana została również premiera miniserialu z Davidem Tennantem w roli głównej. "Des" przedstawi historię seryjnego mordercy chłopców i młodych mężczyzn, który został złapany po tym, jak jego sąsiedzi zaczęli zgłaszać problemy z zatykającą się kanalizacją.
Wśród nowości na nachodzący miesiąc znajdą się też dwie produkcje HBO Europe. Jedną z nich będzie ekranizacja powieści Fernando Aramburu "Patria", czyli tocząca się na przestrzeni przeszło trzydziestu lat opowieść osadzona w Kraju Basków. Przedstawi ona historię opowiedzianą z perspektywy dwóch rodzin, które poróżnił brutalny konflikt, a tłem tych wydarzeń są działania terrorystyczne separatystycznej organizacji ETA. Kolejną natomiast będzie "Scena 0" - sześć uznanych sztuk teatralnych przeniesionych na ekran przez czołowych hiszpańskich filmowców.

Z kolejnymi sezonami powrócą do serwisu HBO GO także takie produkcje, jak: "Turbulencje", czyli obyczajowa opowieść o pasażerach, którzy po wylądowaniu dowiadują się, że ich z pozoru kilkugodzinny lot tak naprawdę trwał ponad pięć lat, oraz "Trzy dni Kondora" - serial sensacyjny podążający za młodym analitykiem CIA, który po tym, jak odkrywa, że cały jego zespół został zamordowany, sam staje się celem i zostaje wystawiony na prawdziwą próbę. Z ostatnim sezonem wróci też serial "Blindspot: Mapa zbrodni".

We wrześniu nie zabraknie w HBO GO także nowych propozycji filmowych. Fani kina akcji będą mogli spędzić czas w towarzystwie Willa Smitha i Martina Lawrence'a, którzy wracają w kolejnej części kinowego hitu o agentach do zadań specjalnych "Bad Boys For Life". Innymi nowymi tytułami będą też "Anna", czyli najnowszy film Luca Bessona o odnoszącej sukcesy modelce, która jest tajną agentką KGB, oraz "Rambo: Ostatnia krew", w którym Sylvester Stallone po raz kolejny musi zmierzyć się z trudnym zadaniem. Kolejną premierą będzie film z Melissą McCarthy, Tiffany Haddish oraz Elisabeth Moss w rolach głównych - "Królowe zbrodni". Przedstawi on historię kilku kobiet, żon gangsterów odsiadujących wyroki więzienia, które pod koniec lat siedemdziesiątych zaczynają terroryzować nowojorską dzielnicę Hell's Kitchen. Fan i serialu Euforia będą mogli natomiast zobaczyć Barbie Ferreirę w kolejnej roli, tym razem w filmie "Test na przyjaźń" opowiadającym o ambitnej siedemnastolatce, która musi zmierzyć się z trudną decyzją, kiedy niespodziewanie odkrywa, że jest w ciąży. A dla widzów, którzy będą mieli ochotę na odrobinę śmiechu czekać będzie premiera nowego komediowego projektu HBO "Elity z wybrzeża", który w satyryczny sposób przedstawi współczesne historie bohaterów utrzymujących dystans społeczny. Zobaczymy w nim m.in. Bette Midler, Sarah Paulson czy Issę Rae.

Nowe premiery przygotowane zostały też dla najmłodszych widzów. Będą wśród nich zarówno pełnometrażowe filmy animowane, jak i seriale o pociesznych bohaterach. Na początku miesiąca do serwisu dodany zostanie "Praziomek", czyli nagrodzona Złotym Globem i wyróżniona nominacją do Oscara opowieść o pokryty futrem olbrzymie, który prosi znanego odkrywcę o pomoc w znalezieniu dawno zaginionych krewnych. Kolejny będzie m.in. film animowany "Naprzód" przedstawiający historię dwóch braci, którzy za pomocą magii pragną przywołać do życia swojego ojca. Nowe seriale dla najmłodszych to między innymi "Pat i świat" o niewielkim i figlarnym psie, który co rusz musi ratować swoich przyjaciół z jakiejś opresji, oraz "Taffy", czyli perypetie małego szopa pracza, który udając kota, znajduje schronienie w posiadłości bogatej, starszej pani. Swoją nową właścicielkę udaje mu się oszukać, ale nie jej czujnego psa.

Na amatorów kina dokumentalnego czekają kolejne nowości. Będzie to dwuczęściowy film dokumentalny w reżyserii nagrodzonego Oscarem Alexa Gibney'a "Agencji chaosu". Jest on poświęcony ingerencji Rosji w wybory prezydenckie w USA w 2016 roku. Kolejnym będzie "Mamy to na taśmie" - dokument przedstawiający historię wpływowej producentki muzycznej Drew Dixon, która publicznie oskarżyła potentata hip-hopowego Russella Simmonsa o napaść seksualną.Pełny wykaz premier HBO GO - wrzesień 2020 (dzień po dniu):

• 1 września
Turbulencje II, odc. 1-13 (cały sezon)
Luther, odc. 1-6 (powrót)
1 listopada
Blokada
Cisza
Gdzie indziej
Krzywa Wieża w Pizie
Miłość bez ustawki
Naklejka
Raju nie ma
Stary, kocham cię
Sylvia
Żony ze Stepford
Niebiańskie piekło
Mamy to na taśmie

• 2 września
Zadzwoń do mamy

• 3 września
Sprawa Colliniego
Marsz weselny: Powrót mojego chłopaka

• 4 września
Trzy dni Kondora II, odc. 1-10 (cały sezon)
Wychowane przez wilki, odc. 1-3
Ben 10 IV, odc. 1-20
Aszura
Rebelia
Na planie

• 5 września
Blindspot: Mapa zbrodni V, odc. 1-11 (cały sezon)
Pokój 104 IV, odc. 7
Praziomek
Żegnaj, mój synu

• 6 września
Anna
Uwaga: Dzieci
FOMO: Udostępniasz i rządzisz
Eksperyment Belko

• 7 września
Przysięga, odc. 3
Kraina Lovecrafta, odc. 4
Axios III, odc. 12
Lęk pierwotny

• 10 września
Igrając z ogniem

• 11 września
Wychowane przez wilki, odc. 4-5
Mocny Mike, odc. 41-77
Test na przyjaźń
Odmieńcy
Na planie

• 12 września
Pokój 104 IV, odc. 8
Lola

• 13 września
Scena 0, odc. 1-6 (cały sezon)
Czy mi kiedyś wybaczysz?
Detektyw Areta
Elity z wybrzeża
Naprzód

• 14 września
Przysięga, odc. 4
Kraina Lovecrafta, odc. 5
Prezydent z kreskówki III, odc. 10

• 15 września
Dzień trzeci, odc. 1
Tacy właśnie jesteśmy, odc. 1
Des, odc. 1

• 16 września
Des, odc. 2

• 17 września
Des, odc. 3
Koszmarny wynajmujący

• 18 września
Wychowane przez wilki, odc. 6-7
Pat i świat, odc. 1-39
The Grudge: Klątwa
Na planie

• 19 września
Pokój 104 IV, odc. 9
Moje myśli są ciche
Kryptonim U.N.C.L.E.

• 20 września
Rambo: Ostatnia krew
Co przyniesie jutro
Inicjały SG

• 21 września
Przysięga, odc. 5
Kraina Lovecrafta, odc. 6
Prezydent z kreskówki III, odc. 11
Axios III, odc. 13
CJ7
Nevia

• 22 września
Dzień trzeci, odc. 2
Tacy właśnie jesteśmy, odc. 2

• 24 września
World Trade Center

• 25 września
Agenci chaosu, odc. 1-2
Wychowane przez wilki, odc. 8-10
Taffy, odc. 1-39
Przyjaciel
Dzielnica Lakeview
Na planie

• 26 września
Pokój 104 IV, odc. 10
Faworyta
Alice
Królowe zbrodni

• 27 września
Patria, odc. 1-2
Bad Boys For Life
Domek w górach
Sun

• 28 września
Przysięga, odc. 6
Kraina Lovecrafta, odc. 7
Prezydent z kreskówki III, odc. 12
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem VII, odc. 24
Ciemna strona miasta
Suma wszystkich strachów

• 29 września
Dzień trzeci, odc. 3
Tacy właśnie jesteśmy, odc. 3

• 30 września
Durrellowie, odc. 1-6 (cały sezon, powrót)

Komentarze (1 - 1 z 1)

Dobry miesiąc.
 2