Łukasz Szewczyk02.09.2020 (13:46)1 komentarz

Nowy sezon thrillera sensacyjnego "Trzy dni Kondora " w HBO GO

• "Trzy dni Kondora", serial sensacyjny o młodym analityku CIA wystawionym na prawdziwą próbę przetrwania, powraca z nowym sezonem.
Trzy dni Kondora 2
Serial sensacyjny "Trzy dni Kondora" śledzi losy Joe Turnera, młodego analityka CIA, dla którego praca w agencji zawsze była źródłem sprzecznych emocji i wątpliwości. Kiedy Joe odkrywa coś, przez co giną wszyscy członkowie zespołu, jego dylematy moralne przeradzają się w prawdziwą walkę o życie. Poddany ogromnej presji zostaje zmuszony do ucieczki. Musi też dowiedzieć się, kto stoi za spiskiem i powstrzymać go przed realizacją zamierzonego celu, który zagraża życiu milionów.
W drugim sezonie Joe wciąż przemieszcza się po Europie, uważając przy tym, aby w żadnym miejscu nie zatrzymać się na tyle długo, by zapuścić korzenie, czy stać się zagrożeniem dla kogokolwiek. Przeszłość dogania go jednak za sprawą tajemniczego rosyjskiego agenta wywiadu. Niespodziewane wydarzenia zmuszają go do podjęcia działań i stawienia czoła życiu, które myślał, że już dawno zostawił za sobą.

"Trzy dni Kondora" to serial autorstwa Todda Katzberga oraz Jasona Smilovica. Pierwszy sezon produkcji oparty został na powieści Jamesa Grady'ego " Sześć dni Kondora" i jej filmowej adaptacji "Trzy dni Kondora" z 1975 roku.

W roli głównej w serialu zobaczymy Maxa Ironsa. Obok niego występują m.in.: Constance Zimmer, Alexei Bondar, Isidora Goreshter, Eric Johnson, Toby Leonard Moore, Jonathan Kells Phillips, Rose Rollins, Kristen Hager oraz nominowany do Oscara Bob Balaban.

Premiera drugiego sezonu serialu "Trzy dni Kondora" (Condor) zaplanowana została w HBO GO na 4 września 2020 roku. Tego dnia do serwisu od razu dodany zostanie cały sezon, który liczy 10 odcinków.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Pierwszy sezon był całkiem dobry wiec pewnie drugi też bedzie
 2