Łukasz Szewczyk02.09.2020 (20:20)5 komentarzy

Rusza CDA Cinema. Kino bez limitu w CDA Premium

• CDA przy współpracy z Media4Fun otwiera CDA Cinema. Na CDA Premium, w każdy czwartek o godzinie 18.00, będą miały polską premierę najnowsze produkcje kinowe.
• CDA Cinema to odpowiedź na istotne zmiany zachodzące na rynku dystrybucji kinowej i filmowej.
CDA.pl CDA Premium
CDA Cinema to rozszerzenie tradycyjnej usługi sVOD oferowanej przez CDA. W ramach CDA Cinema udostępniane będą filmy, które dotąd nie były jeszcze pokazywane w Polsce. W każdy kolejny czwartek, o godzinie 18.00, będą prezentowane nowe tytuły.
CDA Cinema otworzy szwedzki thriller "Seryjny morderca" w reżyserii nominowanego do Oscara Mikaela Hafstroma. Film opowiada historię dziennikarskiego śledztwa demaskującego jeden z największych skandali sądowych w Szwecji związanych z chorym psychicznie Thomasem Qucikiem, który przyznał się do popełnienia kilkudziesięciu makabrycznych zbrodni. Premiera już w najbliższy czwartek, czyli 3 września, godzina 18.00.

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników staramy się dostarczać wiele ciekawych pozycji do oferty CDA Premium, jednak do tej pory kontent sVOD opierał się w dużej mierze na pozycjach znanych już z ekranów. Z uwagi na ograniczenia związane z pandemią chcemy zrekompensować to widzom i dać im możliwość oglądania najnowszych światowych produkcji bez konieczności wychodzenia z domu - mówi Jarosław Ćwiek, Prezes Zarządu CDA S.A.

- CDA Cinema to kino bez limitu i pandemicznych ograniczeń, to kino dla każdego i każdej porze. Wspólnie tworzymy nowy model biznesowy CVoD czyli Cinema Video on Demand - dodaje Justyna Troszczyńska, Media4Fun.

W najbliższych tygodniach premiery w CDA Cinema będą miały filmy z wielu gatunków. Na widzów będzie czekać zarówno pokazane z rozmachem kino historyczne "Król Niewiernych", jak i doskonale przyjęty na festiwalach i porównywany przez widzów do żeńskiej odpowiedzi na Daredevil brytyjski thriller "(Nie)dobra kobieta". Nie zabraknie również filmów dla całej rodziny, na przykład "Kochając Grace" - romantyczna historia z Mattem Dillonem w jednej z głównych ról.

Komentarze (1 - 5 z 5)

To będzie miało sens o ile będzie można oglądać przez powiedzmy 24h wraz z zatrzymywaniem i cofaniem filmu.

Na WP Pilot Premiery trzeba oglądać na żywo. Co w przypadku utraty łącza lub spóźnienia się na seans dostajemy okrojony produkt.
 7  
To będzie miało sens gdy projekcja będzie w HDR 4k z odpowiednim bitrate
 6  
Dodajcie, że to będzie kino niszowe
 1  
To tym lepiej jak to będzie kino niszowe, chociaż bym powiedział bardziej że kino środka
 4  
A nie lepiej z zona czy kochanka wyjść na spacer lub na kolację!
 2