Łukasz Szewczyk08.09.2020 (10:46)brak komentarzy

Premierowe seriale, programy rozgrywkowe, kulisy i kinowe hity. Jesienna oferta Ipli

• Jesienna ramówka Polsatu w serwisie Ipla
Użytkownicy największego serwisu rozrywki internetowej IPLA mogą już oglądać nowe, powakacyjne odcinki swoich ulubionych seriali. Dostęp nawet do 7 dni przed premierą telewizyjną zapewni pakiet IPLA PREMIUM. Wśród jesiennych propozycji widzowie znajdą m.in. cieszące się od 8 lat ogromną popularnością "Przyjaciółki", do obsady których dołączył Paweł Małaszyński. Co wydarzy się w 16. sezonie? Przed "Przyjaciółkami" kolejne wyzwania, trudne życiowe decyzje, ale również wiele wspaniałych chwil i wzruszających momentów.
Wśród pozostałych propozycji znalazły się: "Pierwsza miłość", "Trudne sprawy", "Dlaczego ja?", "Na ratunek 112", "Gliniarze", "Ewa gotuje", "Nasz nowy dom", a także cieszące się olbrzymim zainteresowaniem widzów produkcje kanału TV4: "Sprawiedliwi - wydział kryminalny" oraz "Policjantki i policjanci".

Równolegle z emisją w telewizji, w IPLI pojawiły się premiery show Telewizji Polsat z nowej, jesiennej ramówki. Wśród nich hit na skalę światową - "Love Island. Wyspa Miłości". W drugiej edycji grupa młodych, wysportowanych i atrakcyjnych uczestników ponownie przeniesie się na egzotyczną wyspę, by tam szukać swej drugiej połówki. Odcinki dostępne będą codziennie, od poniedziałku do niedzieli (bez sobót) o godz. 22.05. Przedpremierowe odcinki show będzie można zobaczyć już o 20.00 w dniu emisji w pakiecie IPLA Premium.

W każdy wtorek, o godz. 20.05 granice ludzkiej wytrzymałości przekraczać będą uczestnicy "Ninja Warrior Polska". Czy w drugim sezonie wyłoniony zostanie pierwszy polski Ninja? Aby zdobyć tytuł i nagrodę w wysokości 150 000 złotych, uczestnicy mają do pokonania wyjątkowo trudny tor - 32 przeszkody na odcinku 150 metrów. Do tej pory udało się to tylko 9 śmiałkom na świecie.

Po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa powróciła XI edycja "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" -tanecznego show, które rozpala od emocji i wrażeń, gdzie rywalizacja miesza się ze wzruszeniem i łzami szczęścia. Emisja w każdy piątek o godz. 20.05.

Za nami też premiera 13. sezonu programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zmagania uczestników wcielających się w gwiazdy sceny muzycznej emitowane będą w każdą sobotę o godz. 22.05.

W jesiennej ramówce nie zabraknie również potężnej dawki śmiechu. Programy kabaretowe, a wśród nich nowość - "Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni show" oraz znane już - "Kabaret na Żywo. Klinika Skeczów Męczących" i "Kabaret na Żywo. Przystanek Radość", pojawią się tradycyjnie w niedziele oraz dodatkowo - w środy.

Jak co sezon, z myślą o swoich widzach, IPLA przygotowuje także materiały pokazujące kulisy powstawania seriali i programów oraz wywiady z aktorami. Są one dostępne w serwisie bezpłatnie jako dodatkowa porcja rozrywki z ulubionymi gwiazdami i bohaterami programów.

Oprócz ulubionych seriali i produkcji Telewizji Polsat dostępnych wcześniej niż w TV, w pakiecie IPLA PREMIUM widzowie znajdą także tysiące polskich i zagranicznych filmów, w tym kinowe hity: m.in. "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa", "Jak poślubić milionera", "Mission: Impossible", a także rozrywkę, informacje, publicystykę i treści popularnonaukowe. Wszystko to bez reklam, w jednym wygodnym pakiecie.