Łukasz Szewczyk28.09.2020 (12:29)brak komentarzy

"Chyłka-Rewizja" od października w Playerze

• Magdalena Cielecka powraca jako Joanna Chyłka - mecenas, której niestraszne żadne prawnicze wyzwanie.
• Premiera trzeciego sezonu "Chyłka - Rewizja" w październiku na platformie Player.pl
Chyłka–Rewizja
Tym razem Joanna Chyłka, pozbawiona stanowiska w prestiżowej kancelarii, zmuszona będzie działać na własną rękę. Problemy w życiu zawodowym odcisną swoje piętno również na życiu prywatnym prawniczki. Przez przypadek zostanie zaangażowana w sprawę podwójnego morderstwa. Jej klient, oczekujący na pokaźną sumę od towarzystwa ubezpieczeniowego po stracie żony i córki, zostanie głównym podejrzanym. Angażując się w jego obronę Chyłka będzie musiała stanąć na sali sądowej naprzeciwko swojego byłego aplikanta, Kordiana Oryńskiego. Które z nich wyjdzie zwycięsko z tej prawniczej batalii?

- Dla naszej bohaterki to wyjątkowo trudny moment. Wydaje się, że to kres jej błyskotliwej kariery i koniec pasma zawodowych sukcesów. Chyłka nie byłaby jednak sobą, gdyby nie postanowiła ponownie zawalczyć o odzyskanie pozycji i kolejną wygraną w procesie - mówi Dorota Chamczyk, producentka.
"Chyłka-Rewizja" to siedmioodcinkowa produkcja, której scenariusz powstał na podstawie trzeciego tomu serii autorstwa Remigiusza Mroza. Pierwszy odcinek zostanie udostępniony użytkownikom serwisu Player bezpłatnie. Tego samego dnia w płatnej ofercie pojawi się również odcinek drugi.

- W tym sezonie przygotowaliśmy dla naszych użytkowników bogatą ofertę serialową. Na początku października zaprezentujemy "Chyłkę-Rewizję", przed końcem roku dwie kolejne produkcje Player Original: "Żywioły Saszy-Ogień" i "Nieobecnych". Dzięki wysiłkom całej TVN Grupa Discovery konsekwentnie realizujemy strategię "digital first" i budujemy bibliotekę serwisu, dbając o to, by zapewnić naszym użytkownikom różnorodny i jakościowy kontent - mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Playera.

W obsadzie znaleźli się ponownie Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Szymon Bobrowski, Piotr Żurawski, Ireneusz Czop, Olga Bołądź, Jerzy Schejbal i Jakub Gierszał. W trzecim sezonie dołączą do nich Wojciech Zieliński, Antoni Pawlicki, Mariusz Bonaszewski, Małgorzata Klara.


Producentem z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk, producentem wykonawczym Aktiv Media - Violetta Furmaniuk-Zaorska. Za scenariusz odpowiadają Justyna Stefaniak oraz Michał Wawrzecki we współpracy z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk. Autorem zdjęć jest Mateusz Wichłacz, scenografię przygotowuje Aleksandra Kierzkowska, kostiumy - Agnieszka Werner-Szyrle. Kierownikiem produkcji jest Agnieszka Knysak-Sandecka. Reżyseruje Łukasz Palkowski oraz Marek Wróbel.

Trzeci sezon serialu zadebiutuje w serwisie Player 6 października 2020 roku.