Łukasz Szewczyk16.11.2020 (16:00)15 komentarzy

Nowa aplikacja mobilna TVP Sport

• TVP Sport udostępnia nową aplikację mobilną na urządzenia z systemami iOS i Android.
• Funkcja AirPlay i Google Chromecast pozwoli przeglądać treści także na ekranach telewizorów.
Nowa aplikacja TVP Sport
- Tak dobrej aplikacji jeszcze w Polsce nie było. Udostępniliśmy ją wcześniej ekspertom i byli zaskoczeni jej wysokim poziomem technologicznym. Oczywiście jest bezpłatna i dzięki niej widzowie będą mieć dostęp do wszystkich transmisji z Pucharem Świata w skokach narciarskich, a w przyszłym roku - EURO 2020 i igrzyskami olimpijskimi na czele. Nie zapominajmy jednak o innych znakomitych funkcjonalnościach - powiedział Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport.
TVP Sport to kanał sportowy, który pokazuje wydarzenia z udziałem polskich zawodników m.in. igrzyska olimpijskie, piłkarskie mistrzostwa świata oraz Europy, mecze piłkarskich, siatkarskich i koszykarskich reprezentacji Polski, piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy, PKO Ekstraklasy, PGNiG Superligi piłkarzy i piłkarek ręcznych, zawodowe gale pięściarskie i wydarzenia lekkoatletyczne.

Wiele więcej jest dostępne w nowej aplikacji mobilnej TVP Sport, która została przygotowana z myślą o wymagających kibicach. Oprócz artykułów i materiałów wideo, tworzonych przez czołowych dziennikarzy TVP Sport, quizów, ogromnej bazie wyników, tabel i terminarzy, nowa aplikacja, to przede wszystkim transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych bez dodatkowych opłat. Nowoczesny player, w trakcie odtwarzania, pozwala na jednoczesne przeglądanie innych stron aplikacji, na dostęp do równoległych streamów, dzięki funkcji przypominania użytkownik będzie mógł otrzymać powiadomienie o rozpoczynającej się transmisji.

Jedną z nowości jest również dostępność przez AirPlay oraz Google Chromecast. Dzięki temu jednym kliknięciem można m.in. streamować multimedia z urządzenia mobilnego od razu na ekran telewizora.

Każdy użytkownik ma możliwość wyboru dyscyplin, drużyn oraz sportowców, którzy najbardziej go interesują. Dzięki funkcji personalizacji, nie przegapi żadnej informacji z nimi związanej, a intuicyjny układ umożliwia dotarcie do treści w jeszcze prostszy sposób. Dodawanie artykułu lub materiału wideo do schowka, pozwala szybko wrócić do niego wtedy, kiedy użytkownik znajdzie czas.

Nowa aplikacja TVP Sport, to również całkowicie odświeżony interfejs, a jego nowe rozwiązania spełniają wymagania najnowszych trendów "mobile". Oprócz wersji jasnej, klasycznej, można również wybrać wersję "dark mode", która pozwala oszczędzić baterię w telefonie oraz wzrok.

Nowa aplikacja jest dostępna w urządzeniach mobilnych z systemami Android (Sklep Play), iOS (AppStore oraz w telefonach Huawei (sklep AppGallery).

Komentarze (1 - 10 z 15)

tylko na antka i iosa? a na symbiana?
 4  
Kto używa takiego przeżytku jak symbian
 3  
Brawa za chromecasta. Niby to powinien być standard ale nie zawsze tak jest. Sam wygląd aplikacji też bardzo przyjemny i nowoczesny. Będę testował
 10  
Facet ty jesteś identyczny jak Najman. On od 10 lat kończy karierę a ty od ponad roku wypisujesz, że to twój ostatni wpis.
 5  
Powtarzasz się i nie dotrzymujesz słowa.Mam nadzieję że jest to Twój ostatni wpis.
 2  
tee narodowiec! A nosiłeś kiedy kapcia w dupie?
 3  
Dobra aplikacja, wreszcie można ustawić dowolną jakość odtwarzania a nie tylko najwyższą automatyczną. Ale nadal AdGuard ma problem z blokowaniem reklam.
 4  
@tomik, po co Najman ma kończyć karierę jak za walkę na Fame MMA dostaje 100 kafli. Żyć, nie umierać.
 2  
jebaç piSS
 1  
Mój narzeczony jest mega zadowolony, że jest ta nowa aplikacja, jest dość wymagającym kibicem więc z pewnością nie raz mu się przyda.
 1