Łukasz Szewczyk17.12.2020 (11:22)10 komentarzy

Flixmojo wchodzi do Polski. Nowa platforma VOD. Co w ofercie?

• Polska jest pierwszym krajem, w którym debiutuje internetowa platforma VOD Flixmojo, konkurencja dla płatnych platform (m.in. Netflix, Amazon Video).
• W ofercie znajdują się przede wszystkim filmy i seriale z dawnych lat, ulubione klasyki, wielkie kino światowe.
Flixmojo
W ofercie FlixMojo.com na początek znalazło się około tysiąca pozycji, a wśród nich kolekcja klasyków kina, biblioteka seriali animowanych dla dzieci, seriale amerykańskie, polskie, czeskie i rosyjskie. FlixMojo finalizuje również pozyskanie praw do dużej biblioteki kina Bollywood oraz takich firm jak Europa Corp., Filmax, Latido Films, American Films, Gaumont.
Na początek w ofercie znalazły się legendarne pozycje, m.in.: czeski serial dla młodzieży "Arabela", rosyjski "Siedemnaście mgnień wiosny" ze kultowym Stirlitzem, "Sagę rodu Forsyte'ów" czy "Rumcajsa" dla dzieci. Platforma oferuje też bogatą ofertę klasyki - m.in. produkcje Polańskiego, Bunuela, Kurosawy, Cravena, Pollacka czy Rosseliniego, filmy z Jane Fondą, Robertem Redfordem, Johnem Waynem i Michaelem Cainem. FlixMojo realizować będzie również produkcje własne - na początek mini serial - przynajmniej dwa sezony komediowego serialu typu sitcom w języku angielskim.

Wszystkie filmy dostępne są w polskich wersjach językowych. Co tydzień planowane są premiery.

Dostęp do Flixmojo oferowany jest w cenie - za 9,99 zł netto miesięcznie (119 zł rocznie). Wszystkie produkcje można oglądać poprzez przeglądarki internetowe jak i aplikacje: na telefony z systemem iOS, na telefony z systemem Android, aplikację na platformę ROKU, aplikację na telewizory z systemem Android, poprzez system OperaTV, aplikację Fire TV, aplikację Apple TV.

Z subskrypcji serwisu można w każdej chwili zrezygnować, a płaci się za nią kartą kredytową.

Właścicielem marki jest Digital Video Management Ltd. (DVM), dostawca cyfrowych treści wideo i dystrybutor filmów fabularnych, seriali i programów telewizyjnych. DVM nadzoruje katalog ponad 4500 tytułów wiodących studiów, producentów i przedstawicieli handlowych na całym świecie. DVM dystrybuuje tytuły do platform VOD, telewizji, Internetu, urządzeń mobilnych, Smart TV oraz jest wydawcą treści na DVD i BlueRay.

Digital Video Management Ltd. (DVM) zapowiada również ekspansję platformy Flixmojo na kolejne kraje regionu z podobną ofertą.

Komentarze (1 - 10 z 10)

Stawiam na klasyki sitcomy i seriali kryminalnych
 4  
Porywająca oferta. Aż 6 seriali do wyboru. Woow!
 15  
Nuda, zwiną się jak Showmax
 13  
akurat czechosłowackie to coś dla mnie. Chciałbym obejrzeć porządne skandynawskie kino, bałkańskie też jest świetne. A nie wszędzie tylko UK albo USA. Nuda
 4  
jak już ktoś byłby zainteresowany potencjalnie to możliwość płatności TYLKO kartą kredytową. To strzał w kolano.
 18  
W sumie to brakuje na rynku serwisu VOD ze starszymi serialami, nawet takimi, które leciały kiedyś w polskiej telewizji w latach 90 a prawa do nich zostały utracone. A przede wszystkim mało u nas kina rosyjskiego, które jest świetne.
 4  
Cena za filmmojo podana na stronie netto nie brutto dostęp na 30 dni kosztuje 12.29zł a nie 9.99zł
 4  
FAJNE TO
 2  
12,29zł za miesiąc. Za te 30 pozycji to dużo za dużo...
 1  
Polecam każdemu zamiast płacić za ten VOD zakupić sobie VPN i odpalić plex(dot)tv ... VPN się przyda by się przepisać na US region bo mają tam więcej seriali i filmów udostępnianych za darmo !!!
 1