Łukasz Szewczyk21.12.2020 (18:02)6 komentarzy

Drugi sezon "Down the road" premierowo od stycznia w Player.pl (wideo)

• Wspólna podróż Przemka Kossakowskiego oraz nowej grupy sześciu osób z zespołem Downa
• Nadchodzi drugi sezon serii "Down the road". Tym razem bohaterowie przemierzą Chorwację i Grecję.
Drugi sezon "Down the road" premierowo od stycznia w Player.pl (wideo)
"Down the road" to polska wersja belgijskiego formatu. Pierwszy sezon, który z entuzjazmem został przyjęty na polskim rynku, zmienił postrzeganie osób z zespołem Downa. W trakcie wyprawy bohaterowie skonfrontowali się z niesprawiedliwymi stereotypami i pokazali, że chcą żyć w pełnoprawny sposób.
- Po pierwszym sezonie chciałem, żeby chociaż jedna osoba zmieniła nastawienie do ludzi z zespołem Downa. Okazało się, że jest nas o wiele więcej. Ten program udowodnił, że jesteśmy w stanie zmienić świat, jeśli jesteśmy w stanie zmienić perspektywę i myśleć inaczej, niż myślimy na co dzień. To był skok do głębokiej wody, a zarazem coś, w czym chcę uczestniczyć, bo każdy dzień w obecności osób z zespołem Downa jest nieprawdopodobnym i kształcącym doświadczeniem - komentuje Przemek Kossakowski.

Uczestnicy drugiej serii programu wyruszą w podróż życia z Przemkiem Kossakowskim, by nauczyć się nowych rzeczy oraz przełamać własne bariery. Pierwszy raz bez rodziców i z dala od domu. W dwunastoodcinkowej serii widzowie poznają szóstkę nowych bohaterów - Paulinę Ochocką, Paulę Rakowską, Paulinę Pigan, Adama Wdówkę, Janka Skibę i Szymona Grzecha. Podczas wyprawy towarzyszyć im również będzie terapeutka, Patrycja Bartoszak-Kempa.

- W tym niełatwym roku udało się zrealizować drugi sezon wyjątkowego programu. "Down the road" to fantastyczny projekt, który chwyta za serce i zaraża optymizmem. Cieszę się, że tym razem premierowe odcinki pokażemy właśnie w Playerze. Jestem przekonany, że tej zimy bohaterowie ponownie dostarczą wszystkim wielu wzruszeń - komentuje Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl.


Drugi sezon "Down the road" zadebiutuje 10 stycznia 2021 roku w serwisie Player.pl. Pierwszy odcinek zostanie udostępniony bezpłatnie, w każdą niedzielę w serwisie pojawią się dwa odcinki programu. Za produkcję serii odpowiada firma GPlus Production.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Pierwszy sezon był mistrzowski. Na pewno obejrzę drugi. To nowy ciekawy format.
 1  
czyli jak to jest panie Kossakowski Dawna można skasować przed urodzieniem?
 1  
Dawna? Ale ty g.upi jesteś nordas
 3  
Bet czepiasz się językówki mnie chodziło o pokrętną liberalną logikę.. kumasz?
 0  
@Nordas a to nie wiedziałeś że karpia nie można, ale dziecko nienarodzone już można? To meandry logiki.
 3  
bredny 12 l wtaj w klubie lewaki bardziej bronią ciąży szympansicy niż kobiety tak jest w Hiszpanii
 1