Łukasz Szewczyk20.01.2021 (10:19)1 komentarz

Nadchodzi "Przeznaczenie: Saga Winx". Premiera w Netflixie (wideo)

• Netflix udostępnił oficjalny zwiastun serialu "Przeznaczenie: Saga Winx"
• Premiera serialu w styczniu 2021 roku.
"Przeznaczenie: Saga Winx" w Netflixie
"Przeznaczenie: Saga Winx" to opowieść o dorastaniu pięciu wróżek uczęszczających do Alfei -- szkoły z internatem, gdzie uczą się korzystać ze swoich mocy. Na co dzień zmagają się też z wyzwaniami, jakie niosą miłość i zazdrość, oraz z... potworami, które zagrażają ich życiu. Twórcą tej aktorskiej wersji włoskiej kreskówki "Winx Club" Iginio Straffiego jest Brian Young (Pamiętniki wampirów).
W serialu występują m.in.: Abigail Cowen jako Bloom, Hannah van der Westhuysen jako Stella, Precious Mustapha jako Aisha, Eliot Salt jako Terra, Elisha Applebaum jako Musa, Sadie Soverall jako Beatrix, Freddie Thorp jako Riven, Danny Griffin jako Sky, Theo Graham jako Dane i Jacob Dudman jako Sam oraz Eve Best, Robert James-Collier, Josh Cowdery Alex Macqueen i Eva Birthistle.

"Przeznaczenie: Saga Winx" to serial oryginalny Netflix wyprodukowany przez Archery Pictures Production we współpracy z Rainbow. Showrunnerem i producentem wykonawczym sześcioodcinkowej serii jest Brian Young (Pamiętniki wampirów, Kyle XY). Judy Counihan i Kris Thykier z Archery Pictures (Riviera, W szeregach ISIS) oraz Cristiana Buzzelli i Joanne Lee z Rainbow również pełnią funkcję producentów wykonawczych.


Premiera pierwszego sezonu serii "Przeznaczenie: Saga Winx" już 22 stycznia 2021 roku na platformie Netlix

Komentarze (1 - 1 z 1)

Mogli by zrobić jakiś tani plan na abonament co mies te 15 lub 20zł na przez 6 mies lub rok
 1