Łukasz Szewczyk16.02.2021 (11:04)4 komentarze

Nowy serial o bohaterach DC. "Superman i Lois" w HBO GO (wideo)

• "Superman i Lois" to najnowszy serial Warner Bros. Television na podstawie bohaterów komiksów DC.
• Premiera w HBO GO
"Superman i Lois"
W serialu "Superman i Lois", Tyler Hoechlin jako najsłynniejszy na świecie superbohater oraz Elizabeth Tulloch w roli najbardziej znanej dziennikarki rodem z kart komisu, nie radzą sobie ze stresem, presją i złożonością bycia rodzicami w dzisiejszym skomplikowanym świecie. Aktorzy już wcześniej wcielali się w te kultowe postaci w wielu odcinkach produkcji o suberbohaterach z uniwersum Arrowverse.
Obok Tylera Hoechlina oraz Elizabeth Tulloch w produkcji występują: Erik Valdez, Jordan Elsas, Alexander Garfin, Inde Navarrette, Wolé Parks oraz Adam Rayner, a także Dylan Walsh i Emmanuelle Chriqui.

Serial "Superman i Lois" powstał na podstawie bohaterów komiksów DC, wykreowanych przez Jerry'ego Siegela oraz Joe'go Shustera. Producentem serialu jest Berlanti Productions we współpracy z Warner Bros. Television. Obowiązki producentów wykonawczych pełnili Greg Berlanti, Todd Helbing, Sarah Schechter oraz Geoff Johns.
Premiera serialu "Superman i Lois" (Superman and Lois) zaplanowana została na 24 lutego 2021 roku w HBO GO.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Czekam cierpliwie, super się zapowiada :)
 5  
Dla mnie jako zagorzałego fana serii Smallville, brakuje tego mrugnięcia okiem do fanów tamtego serialu, jakiegoś nawiązania, może tych samych aktorów, chociaż jednego?
 0  
Było nawiązanie w crossoverze ;)
 0  
no i świetny :)
 0