Łukasz Szewczyk16.02.2021 (15:55)21 komentarzy

Player staje się serwisem subskrypcyjnym. Nowa oferta, od teraz tylko płatny dostęp do treści

• Rozrywkowa platforma Player.pl wprowadza nową ofertę
Player.pl
"Stajemy się serwisem typowo subskrypcyjnym zgodnie z rosnącymi oczekiwaniami, aby dostarczać jeszcze więcej lokalnej rozrywki i seriali premium. Chcemy, abyście mogli codziennie oglądać nagradzane i najbardziej angażujące formaty na polskim rynku VOD. Seriale Player Original, takie jak "Chyłka", "Szadź", "Nieobecni" czy "Żywioły Saszy-Ogień" zdobyły ogromną popularność i wyznaczają standardy dla kolejnych produkcji, które teraz będziemy realizować jeszcze częściej. Nasza lista nowych tytułów cały czas się rozwija. Właśnie rusza kolejny, czwarty sezon "Chyłki", kończymy zdjęcia do drugiego sezonu "Szadzi". W samym 2020 r. stworzyliśmy aż sześć pozycji Player Original, w 2021 r. powstanie kolejnych kilkanaście." - tłumaczą zmiany twórcy Player.pl

Od wtorku (16 lutego 2021) dostępna jest nowa oferta rozrywkowej platformy Player.pl. Treści dostępne są w ramach jednego z dwóch podstawowych, płatnych pakietów. Pierwszy pakiet PLAYER (z reklamami) gwarantuje dostęp do pełnej zwartości pakietu Player, ale z reklamami w ograniczonej ilości, za który można zapłacić jednorazowo 8 zł za 30 dni, lub wypróbować w abonamencie z ceną 4 zł za pierwsze 30 dni i 8 zł za każde kolejne 30 dni. Z kolei drugi pakiet b]PLAYER bez reklam[/b], z materiałami w jakości 4K i z możliwością pobierania odcinków niektórych tytułów, dostępny jest w promocyjnej cenie 7,50 zł za pierwsze 30 dni i 15 zł za każde kolejne 30 dni. Dodatkowo platforma przygotowała specjalne oferty promocyjne, jak na przykład roczny dostęp do oferty bez reklam w cenie 50 zł.
W płatnym Playerze użytkownicy, jak dotychczas otrzymują dostęp do nowych odcinków ulubionych seriali i programów przed emisją w TV, oraz programów oryginalnych, jak "Listy do M 4", "Chyłka 4" czy "Hotel Paradise 3 Extra".

W serwisie dostępny jest także pakiet PLAYER + Kanały TV, który dodatkowo zapewnia dostęp do 27 kanałów telewizyjnych na żywo (m.in. TVN24, Discovery Channel, TVN Style, TVN Turbo, nSport+, Domo+, Kuchnia+, Planete+, Ale kino+). Pakiet dostępny jest w promocyjnej cenie 15 zł za pierwsze 30 dni i 30 zł za każde kolejne 30 dni. Do wyboru są także pakiety Canal+ (45 zł za 30 dni), HBO (25 zł za 30 dni) oraz Eleven Sports (15 zł za 30 dni).

Komentarze (1 - 10 z 21)

Fajnie. Teraz nawet za oglądanie reklam na Playerze trzeba będzie zapłacić (tańsza opcja). Albo zapłacić jeszcze więcej - i wtedy oglądanie treści bez reklam (droższa opcja)..
 30  
pieniądze z reklam, pieniądze z abonamentu, a podatków w Polsce to nie chcą płacić.
 21  
pieniądze z reklam, pieniądze z abonamentu, a podatków w Polsce to nie chcą płacić.
Czemu błaźnie pisowski kłamiesz?
 19  
Szkoda tylko, że jedyną dostępną metodą płatności jest płatność kartą, pomimo tego, że akceptują również przelewy24 oraz BLIK, więc trochę żenujące.
 15  
No to mamy podatek od tvn i to bez pomocy pisu to po co był ten protest jak tvn sam go robił??mam dać 4 lub 8 zł i jeszcze ogladać reklamy to chore!!!
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 16 lutego 2021 o 18:18:10 przez daro00181).
CANAL+ I CYFROWY POLSAT 16.02.2021 (18:17:27)
 26  
To zemsta TVNu na Polakach za nowy podatek.
 25  
NIE PISZCIE BZDUR PŁACE OD 4MIESIECY 10ZL I JESZCZE OD KILKU DNI MAM KANAŁY LIVE WSZYSTKIE PROCZ CANAL + I HBO I NIE MAM REKLAM PODCZAS ODGLADANIA JAKIEGOS PROGRAMU
 19  
Szkoda, trzeba będzie odinstalować aplikację
 29  
Beznadziejna aplikacja, beznadziejnej stacji.Wywietrzałe intelektualnie kmioty których pazerność za gnioty które oferują jest chorobliwa, a mając świadomość, co prawda ograniczoną nieuchronnego końca liczą na ludzką naiwność.
 22  
8zł za treść z reklamami haha, moda na sykces za 8zł z reklamami, to jest coś. Kto to będzie kupował. To teraz jak wszystkie serwisy stają się płatne to platdormy odejdą do lamusa..... i tylko płać płać i płać a skąd ten polak weźmie na to pieniądze??? On nie zarabia w euro
 19