Łukasz Szewczyk26.02.2021 (9:44)10

Wiosna w TVP VOD: Premierowe filmy i seriale, rozrywka, archiwa TVP, produkcje BBC

• Premierowe filmy i seriale, powrót do przeszłości z unikatowymi archiwaliami oraz rozrywka - taka będzie wiosna w TVP VOD
• Nie zabraknie również sprawdzonych formatów i kolejnych sezonów ulubionych seriali, a także zrealizowanych z rozmachem seriali BBC.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 10)

Jedna z lepszych ramówek.
 11  
Może i bogata, ale ja pisowskiej telewizorni nie oglądam dla zasady. Wszystkie programy tvpis od pięciu lat mam usunięte z listy kanałów w TV.
 9  
Mam tylko telewizję naziemną i oglądam tylko TVP. Nieprzerywanie programów i filmów reklamami to jest duży atut zachęcający do oglądania. Do tego ramówka jest rozbudowana i różnorodna, jest w czym wybierać, a nie jak w dużych stacjach komercyjnych, gdzie przez pół dnia lecą paradokumenty. Można nie lubić PiSu, ale oferta TVP jest najlepsza ze wszystkich naziemnych. Amen.
 22  
Wiemy Macieju Dmuchawo Radomska.
Wygłaszałeś to już wielokrotnie pod setka nicków, także jako kobieta.

Problem w tym że piszesz nie w temacie, bo dotyczy on oferty VOD, a nie telewizji :)
 22  
Gratulacje dla TVP, w końcu dobry kontent :D :D :D
 19  
Tak apropo VOD TVP. To tam przerywają filmy seriale i programy itp reklamami. Potrafią dać nawet do 7-10 reklam przed wyemitowaniem programu VOD o reklamach w trakcie wolę już nie wspominać ile ich jest.
 13  
***** ***
 10  
No niestety, ale od kiedy przerywają programy reklamami wyrzuciłem te aplikacje ze swojego TV. Nie cierpię reklam i wybieram te aplikacje które reklam nie nadają. Wole zapłacić. Ostatnio była bardzo ciekawa promocja w Player TV- 50 zł za cały rok bez reklam. Poprawili też zdecydowanie aplikacje. Reklamy są tak nachalne i tak monotematyczne i tacy wszyscy w tych reklamach szczęśliwi / nawet jak mają biegunkę/ że wszystko opada. Trzeba to cholerstwo omijać jak tylko się da.
 10  
to może być zaniepokojony sekretarz stanu
 1  
Uwielbiam oglądać TVP, szczególnie Wiadomości z Holecką. Tak sie zastanawiam-....może dlatego tak często zmieniam telewizor, szybko sie psuje, gdyż rzucam w niego czym popadnie.
 19