Łukasz Szewczyk12.04.2021 (17:35)1 komentarz

Produkcje Grupy Filmowej Darwin w Playerze. Wspólnym projektem seria "Misja"

• Grupa Filmowa Darwin i Player wchodzą we współpracę kontentową.
• Do serwisu dołączyły głośne tytuły z portfolio popularnych youtuberów, m.in. "Trylogia Elfów", "Byli sobie ludzie", "Wujek Chip" czy "Jaś i Małgosia".
• W tym roku powstała także zupełnie nowa seria "Misja", będąca najmłodszym wspólnym projektem G.F.D. i platformy player.pl.
Produkcje Grupy Filmowej Darwin w Playerze. Wspólnym projektem seria "Misja"
Po sukcesie "Wielkich teorii Darwina" Player i Grupa Filmowa Darwin postanowiły ponownie połączyć swoje siły. Pierwszym krokiem w ramach partnerstwa jest dołączenie kolekcji tytułów autorstwa "Darwinów" do biblioteki Playera. Już teraz na wszystkich użytkowników czekają najpopularniejsze seriale i filmy, które od lat podbijają serca młodego pokolenia w Polsce. A teraz będą miały okazję dać się poznać szerszej widowni. Wśród pozycji, które dołączyły do Playera nalezą: "Trylogia elfów", "Historia Słowackiego", "Bajki Darwina" i "Byli sobie ludzie" oraz filmy: "Wujek Chip", "Gwiezdny Szeryf 1&2", "Adaś Niezgódka vs Rzeczywistość", "Miłujcie się" i "Jaś i Małgosia".
- Kilka lat temu wraz z "Darwinowcami" stworzyliśmy serię komediową "Wielkie teorie Darwina", które trafiły w gusta naszych użytkowników. Tym bardziej cieszę się, że pozostałe tytuły tych popularnych twórców internetowych dołączyły do biblioteki Playera. To także kolejne treści, które prosto z youtube'a trafiają do naszego serwisu, przez co dostępne są jeszcze szerszej publiczności. Dla wszystkich fanów humoru "Darwinowców" i naszych klientów mamy jeszcze jedną niespodziankę - wspólny projekt pod szyldem Player Original "Misja", który już za kilka tygodni będzie miał swoją premierę na player.pl - mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl.

"Misja", czyli kosmiczna seria humorystyczna to wspólny projekt Grupy Filmowej Darwin i Playera. Tytuł zadebiutuje już wkrótce.

- VOD to naturalny krok w rozwoju G.F.Darwin. Od lat marzymy o tworzeniu seriali i filmów, dlatego tak bardzo cieszymy się z możliwości wyprodukowania tej kosmicznej serii! Zespołowi Playera dziękujemy za zaufanie podobnie jak naszym patronom, którzy od lat wspierają nasze produkcje - mówią Marek Hucz i Jan Jurkowski założyciele Grupy Filmowej Darwin.

Grupa Filmowa Darwin to paczka przyjaciół-artystów, w skład której obecnie wchodzą Marek Hucz, Jan Jurkowski i Karol Pupiec. W 2012 r. na YouTube powstał kanał "Grupa Filmowa Darwin" tworzący humorystyczne wideo o różnej tematyce. Do dziś "Darwini" mają ponad 868 tys. subskrybentów i 156 milionów wyświetleń filmów.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Nie oglądam Playera od kiedy kaza za wszystko placic.
Arkadiusz Pieńkowski 17.04.2021 (22:58:23)
 0