Łukasz Szewczyk28.04.2021 (18:47)11 komentarzy

Polska odpowiedź na "Sex Education"? Premiera serialu "Sexify" w Netflixie (wideo)

• W ofercie Netflixa zadebiutowała kolejna polska produkcja oryginalna
Polska odpowiedź na "Sex Education"? Premiera serialu "Sexify" w Netflixie (wideo)
"Sexify" to ośmioodcinkowa komedia obyczajowa w reżyserii Kaliny Alabrudzińskiej i Piotra Domalewskiego. Opowiada historię ambitnej studentki informatyki - Natalii (Aleksandra Skraba), która marzy o tym, żeby wygrać prestiżowy konkurs. Jej kluczem do sukcesu ma być innowacyjna aplikacja, która pozwoli zaspokoić ciekawość i seksualne potrzeby jej rówieśników.
Problem w tym, że sama wie dużo o programowaniu, ale bardzo mało o seksie. Postanawia więc połączyć siły ze swoją najlepszą przyjaciółką Pauliną (Maria Sobocińska) i koleżanką z akademika - Moniką (Sandra Drzymalska). Aby wynaleźć algorytm na kobiecy orgazm, dziewczyny zaczynają odkrywać tajemniczy i zawiły świat seksu, przy okazji dowiadując się coraz więcej o sobie samych.

W "Sexify" zobaczymy również Małgorzatę Foremniak, Cezarego Pazurę, Zbigniewa Zamachowskiego, Bartosza Gelnera, Piotra Packa, Jana Wieteskę, Wojciecha Solarza, Sebastiana Stankiewicza i Ewę Szykulską.

Produkcja "Sexify" to zabawna i prowokująca opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn - dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności.Serial "Sexify" jest już dostępny na platformie Netflix.

Przypomnijmy, że Netflix coraz bardziej stawia na Polskę. Przedstawiciele Netflix zapowiedzieli dziewięć polskich produkcji, które zostaną zrealizowane w Polsce i będą dostępne w ponad 190 krajach.

Komentarze (1 - 10 z 11)

polska produkcja odważną? czyli co? błagam!!!!! hahahahahaa. Nawet premiery nie będzie...
 5  
o boziu po trailerze wiem ze bedzie syf
 10  
Julkowo feministyczny paszkwil. Oczywiście, faceci będą tam pokazani jako ulegli beta cuckoldy
 7  
Ten serial uwłacza normalnym kobietom. Pokazuje, że normą jest patologia i seksoholizm a to nie prawda.
 2  
Serial o Julkach, dla Julek, ta patologia nie może już się doczekać
 4  
Pić pier***ć ruszać piętą i mieć minę uśmiechniętą. To moje motto :D :D :D Świetna produkcja, nie mogę się doczekać :D :D :D
 0  
Na zdjęciu widać tzw. podręcznego mężczyznę, w sumie teraz to normalność a nie jakaś dziwna rzecz.
 1  
Każdy inteligentny czytelnik tego forum wie, że my - prawdziwi Polacy - a w szczególności inteligencja (do której my obie z Maćkiem się zaliczamy) nie uprawia sexu. My się rozmnażamy tylko przez gołębie.
I to na dodatek niepokalanie.


Tyle w temacie

KURTYNA
radomskie bagno z wentylatorem 30.04.2021 (16:56:43)
 1  
Zbigniew Zamachowski i Małgorzata Foremniak w zwiastunie. To chyba ukoronowanie ich kilkudziesięcioletnich karier aktorskich.
 3  
KOSZMAR. KOSZMAR. Jak można coś takiego wyprodukować? Próbowałem obejrzeć dwa odcinki. Skapitulowałem. Nawet nie wiadomo od czego zacząć żeby opisać to coś.
 1