Łukasz Szewczyk30.04.2021 (13:33)2 komentarze

Nowe kanały w WP Pilot: Antena TV, Top Kids Jr, Ultra TV, Filmax, TVC

• Platforma WP Pilot rozszerza swoją ofertę.
• Do serwisu dołączyło pięć nowych kanałów: Antena TV, Top Kids Jr, Ultra TV, Filmax, TVC.
Nowe kanały w WP Pilot: Antena TV, Top Kids Jr, Ultra TV, Filmax, TVC
WP Pilot postanowił umilić widzom majówkę. W nowej ofercie znajdą się propozycje dla najmłodszych widzów, a także miłośników muzyki oraz kultowych filmów i seriali.
- Przenoszenie konsumpcji TV do online powoli przestaje być trendem, staje się standardem. Doskonale to rozumiemy, dlatego stale poszerzamy swoją ofertę. Dzięki naszej usłudze nie muszę wybierać - grillować na zewnątrz czy chillować na kanapie. Sam w majówkę obejrzę ze swoimi dzieciakami na działce coś z Top Kids Jr - mówi Marcin Malicki, CEO WP Pilot.

Kanał Antena HD zapewnia rozrywkę, najnowsze informacje i edukację. Ponadto promuje zdrowy styl życia. Skierowany jest szczególnie do seniorów. Top Kids Jr wspiera rozwój najmłodszych. Przez zabawę, animacje i piosenki uczy je mówić, śpiewać i tańczyć oraz poznawać pierwsze słowa w językach obcych.

Z kolei stacja Ultra TV oferuje widzom audycje muzyczne, dokumentalne oraz filmy. W ofercie programowej TVC widzowie znajdą kultowe filmy i seriale, również animowane oraz poradniki i informacje z regionów. TVC to także widowiska artystyczne dla całych rodzin, koncerty i kabarety. Stacja Filmax w swoim programie stawia na klasyczne produkcje amerykańskie - seriale oraz filmy akcji, komedie i westerny.

Przypomnijmy, że WP Pilot to platforma do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 100 kanałów telewizyjnych. W ofercie WP Pilot dostępne są stacje ogólnotematyczne, informacyjne, filmowe, sportowe oraz te, dedykowane najmłodszym. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. WP Pilot posiada również aplikacje dedykowane na telewizory LG Smart TV oraz Samsung Smart TV.

Komentarze (1 - 2 z 2)

O fajnie nowe kanały a kiedy coś dla dorosłych???
CANAL+ I CYFROWY POLSAT 30.04.2021 (18:18:54)
 0  
słabo
moglibyscie dodać kanał tvn7
Sebastian Izdebski 1.05.2021 (14:03:48)
 0