Łukasz Szewczyk07.05.2021 (10:53)6 komentarzy

"Behawiorysta". Nowy serial Player Original z Robertem Więckiewiczem

• Player zapowiada nowy serial "Behawiorysta" na podstawie bestsellerowej powieści Remigiusza Mroza
• Nowa produkcja z Robertem Więckiewiczem zadebiutuje w Playerze już za kilka miesięcy
"Behawiorysta". Nowy serial Player Orginals
Gerard Edling (Robert Więckiewicz) to persona non grata w opolskich organach ścigania. Jednak, ze względu na umiejętność bezbłędnej interpretacji mowy ciała, zostaje nieoficjalnie poproszony o pomoc w schwytaniu niebezpiecznego szaleńca. Mężczyzna wziął za zakładników dzieci i wychowawców jednej z miejskich szkół, nie żądając przy tym nic w zamian. Pod ogromną presją czasu, Edling stara się odkryć motywację porywacza i go przechytrzyć. Niestety, okazuje się, że trafił na równego sobie przeciwnika. Przestępca wydaje się doskonale znać sztuczki Gerarda, potrafi przewidzieć każdy jego ruch. Dodatkowo wykorzystując potęgę Internetu, zaczyna realizować swój misterny plan...
"- Behawiorysta" to gęsty w znaczenia pojedynek między niepokornym prokuratorem Gerardem Edlingiem, a brutalnym mordercą, który upublicznia swoje zbrodnie w sieci. To opowieść-ostrzeżenie, o czasach, w których przemoc staje się spektaklem, a Internet narzędziem do sterowania opinią publiczną. Temat ten jest dziś tak aktualny, że nie powinien nikogo przed ekranem pozostawić obojętnym - mówi Tomasz Cichoń, producent.

Świat online stał się integralną częścią codziennego życia. Użytkownicy sieci intensywnie lajkują, szerują, udostępniają, czatują. Zakupy, praca, nauka, a nawet relacje i emocje - wszystko jest "na kliknięcie". Jak się okazuje, dla Horsta (Krystian Pesta), również decyzja o życiu lub śmierci innych. Internet w jego rękach to narzędzie do precyzyjnego planowania zbrodni i manipulowania ludźmi. Zeiger organizuje swoiste igrzyska śmierci i zaprasza wszystkich do wirtualnego uczestnictwa w krwawym show. Wybór ofiary pozostawia widzom, bezpiecznie schowanym za ekranami swoich komputerów. Czy organom ścigania oraz Gerardowi uda się zapobiec morderstwom? A może, w erze wszechobecnego WiFi, przestarzałe policyjne procedury i długo trwające formalności staną na drodze do uratowania kolejnych ofiar?

- Wielki sukces serii Player Oryginal "Chyłka" oraz wspaniały odbiór serialu przez użytkowników serwisu i widzów, spowodował, że sięgnęliśmy po kolejną bestsellerową powieść Remigusza Mroza - "Behawiorysta". Patrząc na świetną obsadę oraz uznanych twórców, którzy pracują teraz na planie, jestem pewien, że nasza produkcja będzie kolejną ciekawą i wciągającą propozycją Player Original - dodaje Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl.

Obok Roberta Więckiewicza w serialu pojawią się także Krystian Pesta, Katarzyna Dąbrowska, Anna Mrozowska, Magdalena Czerwińska, Mirosław Haniszewski, Rafał Zawierucha, Marysia Sobocińska, Anna Próchniak i Ewa Kolasińska.

Producentem serialu z ramienia TVN jest Tomasz Cichoń, producentem wykonawczym Violetta Furmaniuk-Zaorska i Aktiv Media. Za scenariusz odpowiadają Bartosz Janiszewski i Maciej Kazula. Od strony reżyserskiej nad serialem czuwa Łukasz Palkowski. Kierownikiem produkcji jest Agnieszka Knysak-Sandecka. Zdjęcia realizuje Marian Prokop. Scenografię przygotowują Aleksandra Kierzkowska i Katarzyna Masztakow, kostiumy - Agnieszka Werner-Szyrle, charakteryzacją zajmuje się Iwona Kajszczak. Muzykę do serialu skomponował Bartosz Chajdecki.

Zdjęcia powstają w Warszawie i okolicach, Opolu oraz Małopolsce.

Premiera, składającego się z 8 odcinków, serialu "Behawiorysta" już za kilka miesięcy w Playerze.

Przypomnijmy, że Player Original to produkcje własne Playera, realizowane specjalnie na zamówienie serwisu i dostępne ekskluzywnie w Playerze. Do tej pory w bibliotece znalazły się: seria "Chyłka", "Szadź", "Żywioły Saszy - Ogień", "Nieobecni", "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komedy", "Mamy to!" oraz "Top Model. Front Row", a wkrótce pojawi się nowy serial z Agatą Kuleszą - "Skazana".

Komentarze (1 - 6 z 6)

Super, że Player idzie w mini seriale. Jeden się kończy a już mają następne do emisji. To cieszy, nawet jeśli nie wszystkie będą udane.
 2  
plajer ordżinal takcy hamerykańsko postępowi
Szwarceneger Kibordu 7.05.2021 (16:57:28)
 3  
Kolejny gow...iany serialik
 3  
Idą w ilość tak, jak Remigiusz Mróz. Jakość nieważna, ludzie i tak z ciekawości obejrzą lub przeczytają...
 1  
Zostaw mój nick w spokoju. Wymysł sobie swój własny!
 0  
Za cienki jesteś dla mnie. Ja to kultura, erudycja i doświadczenie, a ty... Śmiech na sali...Kurtyna!
 4