Łukasz Szewczyk11.05.2021 (11:56)6 komentarzy

Canal+ Online z nową ofertą

• Canal+ Online odświeża ofertę.
• Dostęp do wszystkich oryginalnych seriali Canal+, hitów filmowych, programów informacyjnych, sportu na żywo oraz tysięcy programów dokumentalnych, kulinarnych i lifestylowych.
Canal+ Online
Nowa oferta serwisu Canal+ online to propozycja dla poszukujących wygodnego dostępu do świata Canal+: nagradzanych seriali i filmów z Polski i ze świata, w tym oryginalnych produkcji Canal+ (m.in. "Klangor", "Król", "Żmijowisko", "Belfer", "Kruk"), hitów kinowych oraz sportu na żywo z transmisjami rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, Premier League, LaLiga, NBA, PGE Ekstraligi i eWinner 1. Ligi Żużlowej, turniejów cyklu WTA Tour oraz inspirujących dokumentów, programów lifestyle'owych i programów dla najmłodszych.
Od dziś w serwisie oferowany jest m.in. dostęp do pełnej oferty Canal+ z ponad 6000 godzin treści na życzenie oraz treściami na żywo w cenie 45 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 20 zł). Bez długoterminowej umowy, z możliwością oglądania na wielu urządzeniach i w nawet dwóch streamach jednocześnie.


Nowa oferta Canal+ Online
Nowa oferta Canal+ Online
Dostęp do serwisu Canal+ online można rozszerzyć o trzy dodatkowe opcje z treściami na życzenie oraz na żywo. Pakiet Canal+ z HBO jest oferowany w cenie 55 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 30 zł). Pakiet Canal+ z kanałami Eleven Sports jest oferowany w cenie 55 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 30 zł). Z kolei Canal+ z opcją Fun&News jest oferowany w cenie 65 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 40 zł).

Dostępne opcje można łączyć tworząc najlepszą dla siebie ofertę, np. Canal+ i HBO oraz Eleven (65 zł za miesiąc subskrypcji; pierwszy miesiąc za 40 zł) czy Canal+ oraz HBO i Fun&News (75 zł za miesiąc subskrypcji; pierwszy miesiąc za 50 zł).

Pełna oferta Canal+ online ze wszystkimi dodatkowymi opcjami jest oferowana w cenie 85 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 60 zł).

Z dodatkowych opcji w podanych powyżej cenach można skorzystać wyłącznie przy zakupie podstawowej subskrypcji Canal+. Podane ceny obowiązują po wyrażeniu zgód marketingowych.

Przypomnijmy, że z serwisu Canal+ online można korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, aplikację w telewizorze z systemem Android TV oraz Apple TV. Serwis wspiera również technologię AirPlay oraz Google Cast, co pozwala na wygodnie przesyłanie obrazu z urządzenia mobilnego na telewizor. Z serwisu można korzystać na dwóch urządzeniach w tym samym momencie.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Robi się ciekawie. Canal+ Online wychodzi taniej niż w kablówkach, a do tego dostęp do pełnej oferty. Heheheh. Opcja z HBO też ciekawa. Ja u siebie w kabku płącę za Canal+ I nie trzeba długich umów, dekoderów i innych warunków. Włączasz i wyłączasz kiedy chcesz. Brawo!
 5  
NBA mają do końca tego sezonu, ciekawe kto wygra przetarg.
 0  
Oferta ciekawa ale mam canal+ z satelity
CANAL+ I CYFROWY POLSAT 11.05.2021 (12:48:38)
 5  
czyli było 50zł z HBO
a teraz jest 55zł z HBO

czad. oferta niesamowita
 4  
Polecam Canal+, mam od kilku lat
 1  
Ja mam za 45 zeta C+ w Player wykupiony
 2