Łukasz Szewczyk13.05.2021 (17:01)4 komentarze

Survivalowe reality-show z kontrowersyjnymi celebrytami. "One Night Squad" od maja w Playerze

• Dziesięcioro odważnych i kontrowersyjnych celebrytów znanych widzom z reality show spotka się razem w jednym programie.
• Przez 10 dni będą pokonywać kilometry rajskich plaż Zanzibaru, by zawalczyć o luksus i imprezę życia.
"One Night Squad" w Playerze
Ich przygoda z reality show zaczyna się od nowa. Chociaż są przekonani, że wszystko już wiedzą i wszystko widzieli, szybko się zorientują, że rajskie wakacje mogą mieć zupełnie inne oblicze. Na bajeczny Zanzibar zostali zaproszeni pod przykrywką kolejnego programu reality, w którym czeka ich rozrywkowe towarzystwo i odpoczynek w egzotycznych klimatach. Pierwszy dzień spędzą w willi nad brzegiem oceanu bawiąc się i flirtując. Jednak już następnego dnia czeka ich niespodzianka. High life się kończy i wszyscy lądują z plecakami na zanzibarskiej plaży. Przez 10 dni będą przemierzać Zanzibar, a podczas tej wędrówki każdego dnia czeka na nich wymagające zadanie. Zwycięzca otrzyma przywilej spędzenia nocy w willi. Do świata luksusu na tę krótką chwilę może zaprosić jednego z pozostałych uczestników wyprawy. A przegranym pozostanie rozbicie obozowiska na plaży i nocleg w spartańskich warunkach.
- Programy o charakterze bikini reality cieszą się dużą popularnością w naszym serwisie. Dlatego Player.pl, zdecydował się poszerzyć tę atrakcyjną dla użytkowników formułę i sięgnęliśmy po najbardziej gorące nazwiska z różnych reality show. Nasi użytkownicy zobaczą znanych im bohaterów w zupełnie nowym świetle - mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl.

"One Night Squad" to show, w którym celebryci zamienią imprezowe życie i beztroską zabawę na walkę, ćwiczenie hartu ducha i sprawdzanie granic swoich możliwości. Czy odnajdą się w tej niepewnej, bezkompromisowej i pełnej adrenaliny rzeczywistości? W programie zobaczymy najbarwniejszych bohaterów polskich reality show. Będą to uczestnicy "Hotelu Paradise"(Beata "Ata" Postek, Ania Adamczyk, Łukasz Karpiński), "Big Brothera"(Magda Wójcik) i "Top Model" (Michał Baryza), gorące nazwiska z "Love Island"(Adrianna Śledź, Mikołaj Jędruszczak) oraz popularni uczestnicy "Warsaw Shore"(Damian "Stifler" Zduńczyk, Anastasiya Yandaltsava i Piotr "Pedro" Polak). Program poprowadzi dziennikarka Aleksandra Sworowska.

Premiera 10-odcinkowej serii odbędzie się już 28 maja 2021 roku w serwisie Player.pl, gdzie co tydzień emitowane będą dwa odcinki serii. Program dostępny również będzie na antenie TVN7. Za jego produkcję odpowiada firma Golden media

Komentarze (1 - 4 z 4)

Jakby wzięliby normalnych ludzi a nie wycackanych modeli to bym oglądam. A sztuczne cycki i kaloryfery mnie nie kręcą
 16  
Jak mam ochotę popatrzeć sobie na pustaki, to wyglądam przez okno i zerkam na jeden z moich budynków. I tyle mam do powiedzenia na temat tego typu programów i ich uczestników. Parafrazując klasyka: Wmawia się nam, że to są ludzie, a to proszę Państwa sztuczne twory człekopodobne. :-)
Szkoda wiosny na oglądanie takich głupot 13.05.2021 (21:05:05)
 9  
" W programie zobaczymy najbarwniejszych bohaterów polskich reality show. Będą to uczestnicy "Hotelu Paradise"(Beata "Ata" Postek, Ania Adamczyk, Łukasz Karpiński), "Big Brothera"(Magda Wójcik) i "Top Model" (Michał Baryza), gorące nazwiska z "Love Island"(Adrianna Śledź, Mikołaj Jędruszczak) oraz popularni uczestnicy "Warsaw Shore"(Damian "Stifler" Zduńczyk, Anastasiya Yandaltsava i Piotr "Pedro" Polak). "

.... czyli wszyscy etatowi statyści ze wszystkich innych tego typu programów. :)
 9  
Nie znam ani jednej z ww. osób...
 5