Łukasz Szewczyk14.05.2021 (11:01)9 komentarzy

Netflix nakręci dwie kolejne części "365 dni". Premiera w 2022 roku

• Dobra informacja dla fanów trylogii Blanki Lipińskiej
• Internetowa platforma Netflix ogłosiła rozpoczęcie produkcji drugiej i trzeciej części filmu "365 dni"
Film "365 dni"
Laura i Massimo powracają, a ich ponowne spotkanie jest dużo bardziej gorące i namiętne niż kiedykolwiek wcześniej. Ich nowy początek komplikują więzy rodzinne Massimo oraz tajemniczy mężczyzna, który pojawia się w życiu Laury i za wszelką cenę chce zdobyć jej serce i zaufanie.
Filmy, będące kontynuacją popularnej na całym świecie produkcji "365 dni", zostaną luźno oparte na książkowej trylogii ("Ten dzień" oraz "Kolejne 365 dni") Blanki Lipińskiej, która współpracowała przy tworzeniu scenariusza autorstwa Mojcy Tirs.

- To dla mnie zaszczyt i ogromna radość, że kolejne dwie części trylogii 365 dni - "Ten dzień" oraz "Kolejne 365 dni" - stały się inspiracją dla filmowych scenariuszy, które zostaną zekranizowane przez Netflix. Jestem bardzo podekscytowana, że fani moich książek na całym świecie będą mogli śledzić dalsze losy Laury i Massimo, oraz poznać ich w nowych, świeżych i zaskakujących sytuacjach - mówi Blanka Lipińska, autorka serii powieści "365 dni".

Tytuł "365 dni" znalazł się na liście Top10 Netflix w ponad 90 krajach i zajął czwarte miejsce wśród najczęściej wyszukiwanych filmów w Google na całym świecie w 2020 roku.

"365 dni był jednym z najpopularniejszych filmów wśród naszych widzów w 2020 roku. Ściśle współpracujemy z Blanką Lipińską, autorką książkowej trylogii 365 dni i scenarzystką filmu, aby kontynuować historię Laury i Massimo na ekranie. Ich wspólna podróż pełna jest zwrotów akcji, a postacie wciąż się rozwijają i coraz więcej się o sobie dowiadują" - mówi Łukasz Kłuskiewicz, w Netflix odpowiedzialny za pozyskiwanie lokalnych treści w Europie Środkowo-Wschodniej.

W obsadzie kolejnych części filmu 365 dni ponownie pojawią się Michele Morrone i Anna-Maria Sieklucka, a także Magdalena Lamparska i Otar Saralidze. Do obsady dołączy Simone Susinna, który wcieli się w nową postać, Nacho.

Produkcja filmu rozpocznie się w tym miesiącu w Polsce i we Włoszech, a premiera na Netflix jest zaplanowana na 2022 rok.

Komentarze (1 - 9 z 9)

O nie, jesteśmy zgubieni
 12  
w takim razie powinny dostać dożywotnią Złotą Maliną.
 10  
Jeszcze 2 nie było a już jest 3
 13  
Jaki wstyd na cały świat.
Piczka śmierdziuszka 14.05.2021 (17:33:53)
 3  
Kto takie gnioty czyta i potem jeszcze je ogląda?
 5  
Głupi film robiony przez zboczonych nimfomanów. Taki rzeczy się leczy.
 0  
mam takie małe pytanko:
PO CO k..????????
 0  
serio ?? przez pierwszej czesci sie nie dalo ogladac xD
 1  
Netfix - idziemy w ilość a nie jakość
 0