Łukasz Szewczyk02.06.2021 (10:40)11 komentarzy

Canal+ Online dostępny już w Samsung Smart TV

• Aplikacja Canal+ Online dostępna jest już dla posiadaczy telewizorów Samsung Smart TV
• Canal+ Online to serwis streamingowy będący połączeniem unikalnych seriali i filmów na życzenie oraz informacji i sportu na żywo
Canal+ Online w Samsung Smart TV / Fot. materiały prasowe
Canal+ Online w Samsung Smart TV / Fot. materiały prasowe
Canal+ Online to propozycja dla osób poszukujących dostępu do świata Canal+: nagradzanych seriali i filmów z Polski i ze świata, w tym oryginalnych produkcji Canal+ (m.in. "Klangor", "Król", "Żmijowisko", "Belfer", "Kruk"), hitów kinowych, sportu na żywo z transmisjami rozgrywek piłkarskich PKO BP Ekstraklasy, Premier League, LaLiga, Ligue 1, , żużlowych PGE Ekstraligi i eWinner 1. Ligi Żużlowej, tenisowych turniejów cyklu WTA Tour, najlepszej koszykarskiej ligi świata czyli NBA oraz inspirujących dokumentów, programów lifestyle'owych i programów dla najmłodszych.
W ofercie Canal+ Online znalazło się ponad 6 tys. godzin treści na życzenie oraz treści na żywo w cenie 45 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 20 zł). Dzięki wprowadzonej kilka tygodni temu nowej ofercie Canal+ Online, dostęp do serwisu można rozszerzyć o trzy dodatkowe opcje z treściami na życzenie oraz na żywo: Canal+ z HBO, Canal+ z Fun&News oraz Canal+ z Eleven Sports.

Canal+ Online w Samsung Smart TV / Fot. materiały prasowe
Canal+ Online w Samsung Smart TV / Fot. materiały prasowe
Użytkownicy aplikacji Canal+ Online dla telewizorów Samsung Smart TV mogą korzystać z tych samych doświadczeń, co przy korzystaniu z aplikacji Canal+ Online dla innych urządzeń. Użytkownicy mogą więc cofać wybrane programy wyemitowane w telewizji nawet do 8 godzin, pauzować i cofać wybrane programy na żywo czy kontynuować odtwarzanie na innym urządzeniu. W serwisie zaimplementowano nowoczesną wyszukiwarkę oraz zaawansowany system rekomendacji wspierany przez redakcję Canal+, która codziennie poleca najciekawsze pozycje do obejrzenia. W wybranych materiałach dostępnych w serwisie Canal+ Online można wybierać spośród oryginalnej ścieżki dźwiękowej, lektora, dubbingu lub napisów oraz dzielić ekran i oglądać nawet 4 kanały informacyjne lub sportowe w tym samym czasie.

Użytkownicy Canal+ Online na telewizorach Samsung Smart TV będą mogli również skorzystać z dodatkowych funkcjonalności serwisu, takich jak przełączanie między kanałami z poziomu pilota czy tworzenie i zarządzanie profilami użytkowników. Funkcja tworzenia i zarządzania profilami w najbliższych dniach zostanie udostępniona również na pozostałe platformy na których dostępny jest serwis.

Aplikację można pobrać ze sklepu APPS w telewizorach Samsung Smart TV wyprodukowanych w latach 2018-2021 z systemem Tizen w wersji 4.0 i nowszym, w tym w najnowszych modelach Neo QLED i QLED.

Proces udostępniania aplikacji w sklepie APPS rozpoczął się kilka godzin temu. Z tego powodu aplikacja może nie być jeszcze widoczna do pobrania dla części użytkowników. W takim wypadku zalecane jest ręczne wyszukanie aplikacji w sekcji VIDEO w sklepie z aplikacjami.

Komentarze (1 - 10 z 11)

a co z wcześniejszymi modelami. Kiedyś telewizor się wymieniało w momencie gdy stary wyzionął ducha, obecnie kupuje się jeśli chce się korzystać z jakieś aplikacji. I to się nazywa postęp technologiczny.
 10  
Fajnie
 1  
Super, teraz jeszcze tylko niech dodadzą treści 4K w tym Eleven Sport i TVP.
Z funkcjonalności brak w aplikacji programu TV i możliwości zaprogramowania nagrania audycji na dekoderze.
 2  
a co z wcześniejszymi modelami. Kiedyś telewizor się wymieniało w momencie gdy stary wyzionął ducha, obecnie kupuje się jeśli chce się korzystać z jakieś aplikacji. I to się nazywa postęp technologiczny.
Nie musisz zmieniać TV. Zawsze może dokupić ich BOX na androidzie.
 0  
Ciekawe kiedy wypuszczą apkę do webOS od LG :/
 8  
Jeśli nie masz android tv, lepiej kup sobie przystawkę lub apple tv, nie będziesz miał problemu z czekaniem na apkę.
 4  
Lepiej późno niż wcale... Płacę za nc plus 165zl i dalej są za... Eh...
 1  
Czy ta aplikacja będzie dostępna na 50mu6172 ?
 1  
Nie działa na QE65Q95TATXXH
 0  
U mnie jest ok i jest 1 kanał MTV wiecej niż ma na satelicie canal+
 0