Łukasz Szewczyk09.06.2021 (17:41)2 komentarze

Ipla oraz Interia z codziennym programem "Strefa Euro 12:00". Prowadzi Paulina Czarnota-Bojarska

• Ipla oraz Interia na czas piłkarskich mistrzostw rozpoczynają emisję codziennego programu na żywo - "Strefa Euro 12:00".
• Nowy format będzie poświęcony piłkarskim rozgrywkom i emocjom związanym z kibicowaniem naszej drużynie.
• Poprowadzi go dziennikarka Polsatu Sport Paulina Czarnota-Bojarska.
"Strefa Euro 12:00" w IPla
"Strefa Euro 12:00" to udostępniany bez opłat codziennie o godz. 12.00 nowy format studyjno-felietonowy, przygotowany we współpracy IPLI i portalu Interia.pl, który przybliży widzom piłkarskie rozgrywki, m.in. te z Mistrzostw Europy w piłce nożnej Euro 2020. Prowadząca program, znana dziennikarka sportowa Paulina Czarnota-Bojarska codziennie będzie zapraszać do studia IPLI ekspertów i komentatorów, aby wspólnie z nimi dyskutować o meczach, piłkarzach, akcjach i innych ważnych wydarzeniach, a także przyglądać się najnowszym informacjom na temat reprezentacji Polski.
- Będziemy analizować na bieżąco wszystko to, co najważniejsze dzieje się podczas turnieju. W naszym programie znajdą się także najświeższe informacje z obozu naszej kadry, łączenia ze stadionami i doskonała rozrywka - mówi prowadząca program Paulina Czarnota-Bojarska.

Producenci przygotowali w ramach programu także kilka bloków tematycznych takich jak: sonda uliczna w ramach cyklu "Blondie pyta", przegląd "sieci" pod kątem wydarzeń z turnieju czy łączenia na żywo z ekspertem sędziowskim Sport.Interia.pl Łukaszem Rogowskim, który będzie omawiał decyzje sędziowskie. Widzowie będą mieli również okazję zapoznania się z pojęciami piłkarskimi z perspektywy młodych talentów ze szkółki piłkarskiej oraz wieloma relacjami dziennikarzy Polsatu Sport i Interii prosto ze stadionów Euro 2020.

Na nowy format składają się 32 odcinki, które będą pojawiać się na platformie IPLA oraz w portalu Interia.pl codziennie o godzinie 12:00 od 11 czerwca do 12 lipca br. Wkrótce po emisji na żywo program będzie można oglądać, również bezpłatnie, jako materiał VOD.

Komentarze (1 - 2 z 2)

I po co o tej samej porze co program Mecz Dnia na Kanale Sportowym.
 3  
Ma czym oddychać, żeby się nie zapowietrzyła od nadmiaru emocji.
 3